Wpis z mikrobloga

Czy was tam w tym dominosie #!$%@?ło do reszty? Ile #!$%@?, 100 złotych minimalne zamówienie? I kto to ma niby potem zeżreć!? Spadówa z takimi promocjami, niby oszczędzam a muszę wydać 100 na 4 pizze jak chcę zjeść jedną.

To chyba koniec mojej przygody z dominosem. Na przestrzenii ostatnich dwóch lat kompletnie się zepsuli. Coraz mniej promocji, coraz mniejsze pizze.
#dominospizza
Krzysztof27 - Czy was tam w tym dominosie #!$%@?ło do reszty? Ile #!$%@?, 100 złotych...

źródło: comment_1651832641CavfkZR3HjuyDYmTofg1Wc.jpg

Pobierz
  • 17
Spadówa z takimi promocjami, niby oszczędzam a muszę wydać 100 na 4 pizze jak chcę zjeść jedną.


@Krzysztof27: No słabe to, coś jak w biedronkach promki typu "kup 6 sztuk otrzymaj rabat 1pln". Niedługo aby cokolwiek kupic trzeba będzie podpisywać abonament na cały rok hurtowych dostaw...
@zzxxzz: Witam, czy minimalna kwota zamówienia 100 złotych to spóźniony żart na 1 kwietnia czy prawdziwa decyzja? Jeżeli nie lecicie w kulki to myślę, że w niedługim czasie będziecie musieli zamknąć lokal... Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie zamiawał 4 pizz żeby zjeść jedną!