Wpis z mikrobloga

Podsumowanie z dnia 04/05 o #liverpool

✅ Tak Juergen Klopp odmienił Liverpool. Co powiedział w przerwie swoim piłkarzom? “żeby grali lepiej niż w pierwszej połowie! Musieliśmy tylko zachować spokój” | meczyki.pl

✅ Unai Emery po porażce z Liverpoolem: Niewiele nam zabrakło do osiągnięcia doskonałości | transfery.info

✅ Villarreal atakuje sędziego po porażce z Liverpoolem. "Brak rzutu karnego to skandal" | meczyki.pl

✅ Niezwykłe słowa o Virgilu van Dijku. "Większy, szybszy, silniejszy. Najlepszy środkowy obrońca w historii" Michael Owen jest zachwycony grą Virgila van Dijka | meczyki.pl

✅ Mohamed Salah wskazał rywala, z którym chciałby zagrać w finale Ligi Mistrzów. Egipcjanin wybrał Real | meczyki.pl

Linki do pełnych treści powyższych oraz wielu innych newsów znajdziesz w aplikacji mobilnej Follow Your Club, dostępnej w Google Play. Więcej informacji na stronie aplikacji.

------------------

Jakiś czas stworzyłem stworzyłem aplikację mobilną do śledzenia newsów sportowych o wybranych klubach piłkarskich. Pisałem o tym tutaj. Korzystając z tego, że mam do dyspozycji bazę newsów, postanowiłem regularnie się nią dzielić.

Zachęcam do śledzenia aplikacji w profilu fejsbukowym lub twitterowym

#liverpool #pilkanozna
  • 1
  • Odpowiedz