Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie te problemy normików z maturami. Pamiętam swoją to się nawet nie przygotowywałem bo grałem wtedy w diablo 2 nonstop. Jeszcze najlepsze #!$%@? mnie ze szkoły za nieobecności i ostatni rok musiałem chodzić do jakiegoś gówno eksternistyka na weekendy oczywiście nie chodziłem regularnie poszedłem parę razy na testy i maturę zdałem bezproblemowo z wysokim wynikiem w stanie upojenia alkoholowego a części ustnej z polskiego nawet nie pamiętam bo film mi się urwał. Nigdy potem nawet nie myślałem o tym świstku papieru i do niczego mi się nie przydał można powiedzieć że przez niego zmarnowałem sobie karierę bo poszedłem na gówno studia zaoczne żeby nie iść do wojska i kolejne lata mogłem grać sobie spokojnie w gry zamiast robić coś zawodowo i być teraz Da Vincim budowlanki
#przegryw #matura2022
  • 4
@lukasus: za waszych czasów matura to był kabaret, a nie sprawdzian czegokolwiek, często wasi właśni nauczyciele wam sprawdzali te wasze wypociny. Teraz jakaś anonimowa #!$%@? z CKE może ci #!$%@? punkty tak naprawdę za wszystko i jeżeli nie pojedziesz i nie zarządzasz uzasadnienia to się nawet o tym nie dowiesz. Ludzie się stresują, bo im zależy, proste. Pewnie większość bardziej się martwi niż powinni bo im się wmawia, że przez pandemię