Wpis z mikrobloga

Garść newsów o #realmadryt z dnia 03/05

✅ Mistrzostwo Hiszpanii zapewnia Realowi Madryt pierwszy koszyk w losowaniu fazy grupowej kolejnej Ligi Mistrzów oraz udział w Superpucharze Hiszpanii. | real-madryt.pl

✅ Manchester City podał 24-osobową grupę, jaka wyleciała do Madrytu na rewanżowy mecz półfinałów Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Na liście znalazł się Kyle Walker. | real-madryt.pl

✅ Marcelo może zostać w Realu Madryt na kolejny rok. Takie informacje przekazuje dziennik "Mundo Deportivo" | meczyki.pl

✅ Atlético Madryt ostatecznie miało pogratulować Realowi Madryt tytułu mistrzowskiego. Miało jednak do tego dojść w dyskretny sposób za sprawą listu i rozmowy telefonicznej | real-madryt.pl

✅ Real Madryt ma być gotowy na sprzedaż Casemiro. Takie informacje przekazują dziennikarze "UOL Esporte" | meczyki.pl

Linki do pełnych treści powyższych oraz wielu innych newsów znajdziesz w aplikacji mobilnej Follow Your Club, dostępnej w Google Play. Więcej informacji na stronie aplikacji.

------------------

Jakiś czas stworzyłem stworzyłem aplikację mobilną do śledzenia newsów sportowych o wybranych klubach piłkarskich. Pisałem o tym tutaj. Korzystając z tego, że mam do dyspozycji bazę newsów, postanowiłem regularnie się nią dzielić.

Zachęcam do śledzenia aplikacji w profilu fejsbukowym lub twitterowym

#realmadryt
  • Odpowiedz