Wpis z mikrobloga

Mirki, spadł mi telefon na ziemię ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ekran zgasł, ale system normalnie działa (wiem, bo dzwonią normlanie alarmy, działają skróty klawiszowe i telefon się restartuje, gdy przytrzymam przycisk). Jest może jakiś program do sterowania telefonem z poziomu komputera? Problem jest tylko taki, że:
1. Na telefonie nic nie mogę zainstalować/nacisnąć itd.
2. Telefon jest zrestartowany, nie jest wpisany kod ekranu, także telefon blokuje dostęp do siebie m.in. poprzez kabel USB...

Najprościej w świecie muszę się do niego włamać. Tylko jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Próbowałem programem scrcpy, ale albo coś robię źle, albo telefon nie daję dostępu bo wyskakuje błąd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mój telefon to Xiaomi 9 SE

Grucha2408 - Mirki, spadł mi telefon na ziemię ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ekran zgasł, ale system no...

źródło: comment_1651532852H62vdS5N638PwwjyT5VlvQ.jpg

Pobierz
  • 10
@PPPPawel: Dzisiaj święto, wszystko pozamykane ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dopiero w sobotę będę się mógł udać do sprawdzonego znajomego, który się tym zajmuje. Z nim pogadam jak równy z równym, a nie chce iść na tygodniu do byle jakiego punktu gdzieś w Krakowie.
@Fonzie: Pomysł może nie głupi, ale myślisz że się nie zorientują że ekran był używany? Jestem laikiem w elektronice, więc łatwiej będzie mi
Ekran z dotykiem wpinany jest w tym telefonie w jedno złącze.
Odpinasz baterię , stary ekran , wpinasz zamiennik , obracasz go uważając żeby nie uszkodzić taśmy (ja jeszcze podłożył bym kawałeczek jakiejś kartki żeby tyłem ekranu nie zrobić zwarcia na płycie).
Odpalasz , zgrywasz dane i sajonara...
Jeśli nie czujesz że podołasz to faktycznie lepiej zanieść telefon to jakiegoś lokalnego serwisu (Do zdjęcia tylnej obudowy też potrzeba trochę wprawy i hotair-a).