Wpis z mikrobloga

@hikarukimura: Jak grałam z @Wickerie w BG1EE w tamtym roku, to było tak zabugowane, że się grać zupełnie nie dało - zamiast jednej postaci, pojawiało się ich 10 albo i 15, gra wyłączała się bez powodu, zacinała się po każdym zapisaniu stanu, albo wywalało którąś ze stron - mówię o grze przez LAN. Teraz do pierwszej części są jakieś patche, ale podobne kwiatki niestety są w BG2EE, do którego jeszcze nie
  • Odpowiedz
@doootk: ja nie gram na multi więc nie wiem jak to jest, nawet nie wiem jak taka gra wygląda a byśmy z bratem i kumplem zagrali z chęcią.

ale z polskimi napisami i ścieżką sie przyjemnie gra na tej grafice podrasowanej
  • Odpowiedz
@hikarukimura: @doootk: ciągle nie ma oficjalnie pełnego spolszczenia w BG1:EE (tekst jest, ale nie dźwięki), można sobie jednak podmienić pliki i wszystko śmiga jak należy.

Męczę i męczę ich o oficjalne wsparcie i przewiduje się, że pojawi się przy następnym dużym patchu.

Edit: Tak swoją drogą, to grałem jeszcze przed premierę w betowego BG2:EE online, ale niedługo i działało jak należy, przynajmniej tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz