Wpis z mikrobloga

Witam Mirasy chce zaczac przygode z epapierosami jestem zielony w temacie co na początku wybrać do 200 zł? myślałem nad Aegis Boost Pro, polecacie jakiś liquid na początek? czytałem też że mozna taniej to ogarnąc i zamiast kupować gotowe liquidy moge samemu zrobić co więc potrzebuje? z góry dzieki za pomoc
#epapierosy #liquidy #premixy #vape
  • 8
@ak44: Czytałem na necie że e-pety nie uzależniają w takim stopniu jak normalne szlugi, choć w sumie to od wszystkieg się można uzależnic, wiem że to #!$%@? pomysł ale chciałem spróbować jak taki e papieros będzie na mnie oddziaływał a potem rzucić mam astme oskrzelową i nie mam z nią problemów w sensie nie biore leków ale czasami jak jest pora roku #!$%@? to sie potrafi aktywować.
@Uczaj chłopie weź ty pomyśl co piszesz. Masz astmę, obecnie jak się domyślam bez objawów. Chcesz do nich wrócić to zacznij palić. Astma nie dojedzie Cię tak jak w przypadku zwykłych fajek, ale różnice na spory minus zobaczysz. Uzależniają tak samo, a według mnie mocniej. Wdychasz nikotynę która uzależni Cię w mgnieniu oka, do tego dochodzi uzależnienie fizyczne(coś w ręce, zaciąganie się). Wejdziesz w to gówno to nie wyjdziesz, chyba że masz