Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wdupilem gdzieś swojego iPhona (sygnał jest) z racji że jest to mój drugi nr mniej go używam i ot co. Gdzieś leży nie wiem dokładnie gdzie. Loguje się na iCloud żeby zlokalizowac no i z racji że mam weryfikację dwuetapowa muszę potwierdzić ja na urządzeniu Apple (mam tylko jedno) więc automatycznie nie mam możliwości. Za pomocą maila zmieniłem zaufany numer na drugi nr z Androida ale trzeba czekać 24 godz. na weryfikację. Jest to trochę chyba nie na te czasy. Jak wam się wydaje?

#apple #iphone #wdupilemtelefon
  • 6
Aby odnaleźć swoje urządzenie, zaloguj się na stronie iCloud.com/find lub użyj aplikacji Lokalizator na innym swoim urządzeniu Apple. Jeśli Twojego telefonu iPhone, iPada lub iPoda touch nie ma na liście urządzeń, aplikacja Lokalizator nie została włączona.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tymmej: no dobra tylko właśnie o to chodzi że byłaby inna opcja bo jak mam jedno urządzenie i je zgubię to na jaki czort mi lokalizacja telefonu w iCloud jak nawet nie mogę się zalogować? Czy da się dopisać do iCloud drugi zaufany nr telefonu? Wtedy ma to sens.