Wpis z mikrobloga

Jestem sceptyczny i obiektywny dlatego oświadczam że Amber na pewno wygra, nic złego nie zrobiła, Depp ją tłukł do nieprzytomności widziało to 120 świadków, to Depp (może pies, ale raczej Depp) nasrał na łyżko i zgonił na Amber (piękną i niewinną),a nawert jesli to była ona to i tak udowodniła 12 na 14 pobić w UK

Wszyscy świadkowie Deppa to narkomani i kłamią, wszyscy którzy popierają Deppa w internecie to boty/trolle/rosyjska agentura. Cały wykop żyje tą sprawą i wszyscy są za ćpunem żonobijcą Johnnym( którego skazano za 12 na 14 pobić ).

Jak Amber mówi że go uderzyła to tak naprawdę to się nie liczy bo w UK udowodniła 12 na 14 pobić

Dodatkowo Depp zamordował w '93 swojego przyjaciela (nie wiem na pewno ale zrobię wpis na A4 w którym to sugeruję bez najmniejszych dowodów).

Eksperci (ci prawdziwi, nie świadkowie Deppa) nie mają wątpliwości kto był agresorem i był to Depp, a w UK 12 na 14 pobić jest powodowane przez Johhnego Deppa

Dodam na końcu że jestem obiektywny, gdyby ktoś miał jakies wątpliwości, a Amber jest piękną kobietą 12/14

#procesdeppa
Pobierz RamzesXIII - Jestem sceptyczny i obiektywny dlatego oświadczam że Amber na pewno wygr...
źródło: comment_16511500875oOBiObfSpHsR3H0gplTck.jpg
  • 2