Wpis z mikrobloga

Garść newsów o #realmadryt z dnia 27.04

✅  Karim Benzema wyprzedził Roberta Lewandowskiego. Francuz zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów | meczyki.pl

✅ Ferland Mendy rozegrał wczoraj 100. spotkanie w barwach Realu Madryt | realmadryt.pl

✅ Dani Ceballos ma pozostać zawodnikiem Realu Madryt. Zwrot ws. transferu pomocnika Realu Madryt. Carlo Ancelotti zadecydował o jego przyszłości | meczyki.pl
✅  Zawodnicy Realu Madryt wrócą do pracy dopiero w czwartek i wówczas rozpoczną przygotowania do meczu z Espanyolem, z którym zagrają 30 kwietnia | real-madryt.pl

✅ Bernardo Silva został wybrany MVP spotkania z Realem Madryt. Portugalczyk strzelił gola na 4:2 i był jednym z bohaterów Obywateli w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów | real-madryt.pl

Linki do pełnych treści powyższych oraz wielu innych newsów znajdziesz w aplikacji mobilnejFollow Your Club, dostępnej w Google Play. Więcej informacji na stronie aplikacji.

------------------

Jakiś czas stworzyłem stworzyłem aplikację mobilną do śledzenia newsów sportowych o wybranych klubach piłkarskich. Pisałem o tym tutaj. Korzystając z tego, że mam do dyspozycji bazę newsów, postanowiłem regularnie się nią dzielić.

Będę wdzięczny za śledzenie aplikacji w profilu fejsbukowym lub twitterowym

#realmadryt
  • 2
  • Odpowiedz