Wpis z mikrobloga

@VeT87: Tak całkowicie na serio co myślicie? Moim zdaniem on na 99% jest homoseksualistą, albo przynajmniej ma mocne do tego skłonności. Nie raz gadał, że z własnymi słabościami trzeba walczyć, gdzieś tak tuż obok wątków homoseksualnych. Mi się wydaje, że to może być też cegiełka składająca się na jego stan, wewnętrzne wyparcie i sprzeczności.
@Exklusiw: Całkowicie się zgadzam. Ilość wtrąceń, porównań, pouczeń poruszających kwestie seksualności w stosunku do mężczyzn jest co najmniej podejrzana, zdecydowanie wybija się do tych do kobiet. I też pragnę zwrócić uwagę, z jaką fantazją, złożonością i obyciem w terminologii Misiu buduje swoje inwektywy dot. wyglądu mężczyzn. Fascynujące.
@VeT87: jestem hetero i w życiu mi nie przyszło, żeby się zastanawiać nad tym jak geje spółkują. Misiek ten temat porusza w najdrobniejszych szczegółach. Jak spotkał redaktora z gazety żydowskiej dla Polaków to zaczął go wypytywać o detale dotyczące męskiego spółkowania. Wg mnie Misiek to kryptogej. Jak im Pan Zbigniew zarzuca obcowanie wraz z ministrantem to nie traktują tego jako wyzwisko i nie rozpatrują w kategoriach absurdu, tylko od razu wyraźnie