Wpis z mikrobloga

Mi się wydaje, że dziewczyny w wieku 15-18 lat które są zainteresowane byciem w związku z jakims 23-28 latkiem to są najczęściej dziewczyny z jakimiś problemami rodzinnymi na zasadzie, że nie mają ojca lub matki lub w domu się źle dzieje albo są zaniedbane przez rodziców.Albo też pochodzą z domu dziecka. Dziwnym trafem nieraz słyszałem o jakieś 15 czy 17 kartce z domu dziecka która na jakiś czas z tamtąd zwiała i dziwnym zbiegiem okoliczności często znajdowali je u chłopaka starszego o około 10-12 lat. Zresztą w poprzednim roku był na wykopie artykuł o 15 latce z domu dziecka ktora nawiala do 23 latka który na zdjęciach wyglądał jakby miał ze 30 lat. Potem jakiś inny artykuł o 17 latce też z domu dziecka która uciekła do 27 latka. Z kolei młoda dziewczyna pochodząca z kochającej rodziny, gdzie jest matka i ojciec i mają z nią dobry kontakt nie będzie chciała nigdy kogoś starszego o więcej niż 3-4 lata.
#prokuratorboners
  • 5
  • Odpowiedz
@kochamajfony: @darek-jg: nie wiem jak było z tym 23 latkiem i 15 latką. Ale jeżeli chodzi o 27 latka i tą 17 łatkę to znaleźli ją w domu jego rodziców więc nie miał swojego mieszkania. Jak znajdę artykuł o tym to tutaj jeszcze dziś wyślę xd
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: a z tym, że każda taka ma skrzywiona psychikę to bym nie przesadzal . Może być z tym różnie. Znam jedną 20 letnią dziewczynę. Bardzo sympatyczna i ambitna. Nietstey mieszka w sąsiedzku województwie ale i tak troche za daleko. Teraz studiuje. Poznałem ją mając samemu 22 lata na forum muzycznym. Ona była bardzo młoda bo była 15 letnią dziewczyną. . Mentalnie na pewno dojrzalsza niż przeciętna dziewczyna w jej wieku.
  • Odpowiedz