Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
@mel0nik: mnie to zawsze bawi, jak konfederaci się podniecają pojedynczymi sondażami które im dają jak najwięcej, a mają w dupie inne sondaże, które zazwyczaj dają im poparcie w granicach progu wyborczego xD
  • Odpowiedz
@mel0nik: Pisałem to już kilka razy - конфедерация jeszcze zaliczy spory wzrost jak w końcu chwycą antyukraińskie hasła. Póki co siedzą przyczajeni bo dostali już kilka razy po łapach (akcja w Przemyślu).
  • Odpowiedz
To mi przypomina że jak Lolfederacja zrobiła sondaż wśród kucowskich grup na FB odnośnie wyborów prezydentckich w Rzeszowie to wychodziło że Braun wygrał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Frasad: Ta, chyba nawet l3stko wtedy #!$%@?ł fikoła z potrójnym saltem xD
  • Odpowiedz
@mel0nik: Konfederacja pod progiem wyborczym? A niedawno naczelny propagandzista partyjny @kleopatrixx chwalił się wynikiem 11 procent. UNITED SURVEYS JEST LEWACKIE BO KĄFEDERACJA MA 11 PROCENT LEWAKU TO JEDYNA MERYTORYCZNA OPOZYCJA!!!1!!1!1!1
  • Odpowiedz
@HoganPaul: Skoro pod każdym znaleziskiem z oko.press zakopujecie za źródło i mówicie, że to brednie, to nie oznacza właśnie, że ten sondaż, gdzie Konfederacja ma 11%, też jest fałszywy?

Albo czy nie dowiodłeś właśnie, że dobierasz dane pod tezę, a te oceny źródła, to zwykła propaganda była? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz