Wpis z mikrobloga

@Ekscentryczny_obserwator: no troche szkoda czasu, dialogi są jałowe toteż wciskam te g, lore jakiś jest ale nie oszukujmy się, nie wciąga żeby przesłuchiwać go w całości. Mam obecnie combat 23, roster 5 i dlatego zadaje pytania czy tak to wygląda dalej, jeśli mam do 250 się tak męczyć to rzeczywiście odpuszcze
@Tang0: Mniej więcej w momencie wbicia 50 lvl i 300 gs. Wtedy uzyskujesz dostęp do pierwszych dungów i raid bossów. Jednak najwięcej do roboty jest od 1370 gs, bo wtedy zaczynają się dungi/raidy pełną gebą, które nie należą do najłatwiejszych. Poza tym gra wygląda tak, że wbijasz maks lvl (maks to 60, ale to wymaga bardzo dużo expa, więc zakłada się, że 50 to taki safe poziom), zaczynasz chodzić na dungi,
@Tang0: Nie chcę cię okłamać, ale jak grałam po raz pierwszy i wbijałam 50 lvl, to zajęło mi to około 25 godzin, tylko ja robiłam wszystko na mapie, każdy quest. Na kontynent przypadają 3-4 godziny, ale jeśli chcesz robić tylko główne kampanie to pewnie krócej. Więc nie wiem, jeśli jesteś w połowe, to strzelam, że z 12-13 godzin? Pocieszenie jest takie, że jak dojdziesz do North Vern, to od tego momentu