Wpis z mikrobloga

Tak sobie leże z chorobą, którą znieśli ostatnio rozporządzeniem i tak sobie grałem a to w Simsy, a to w Civke, naszło mnie na #ck2 #crusaderkings2 i mam pytanie. Bo ja bym bardzo chciał zagrać jakimś gówno-państewkiem typu Kujawy albo jakieś inne mniejsze i być totalnie nikim na dzień dobry. Strategicznie to w to grać nie umiem, zawsze kończy się to najazdem Wielkopolski, pogram 10min i ariwederczi. Stąd pytanie:
Czy jest mod, który sprawia, że jedyną zasadą gry jest zachowanie ciągłości rodu? Mam na początku państwo - super, wjeżdża mi Wielkopolska - mojego państwa nie ma, trudno. Ale gra toczy się dalej, granice się zmieniają, władca sobie jakiś tam rządzi, może uzna w swej wspaniałomyślności by podbitego mnie dać na jakiegoś urzędnika - no proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale celem samym w sobie niech nie będzie utrzymanie tego państwa, tylko żonglowanie córkami, może opcja przeniesienia się na inny dwór? Wiecie coś w stylu, że wróg u bram, ale ch&*^ z tym Wieluniem , rzucam wszystko, Ludwiku XVI jutro z Grażyną będziemy, wstaw wodę na herbatę. Może jakiś mod który w zasadzie w ogóle usuwa start jako władca tylko rozpoczyna się jako mieszczanin? I wtedy cała ta zawierucha okołowojenna toczy się jakby dookoła. Wiecie o co chodzi, takie bardziej Simsy, a mniej EU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz