Wpis z mikrobloga

Dawno nie zawiodłam się na żadnym uczestniku tak jak na Oliwce. Wykazała się wyjątkowym dzbaństwem i brakiem szacunku do siebie i innych. I nie chodzi mi o to, że ŚMIAŁA ŚMIEĆ PÓJŚĆ DO ŁÓŻKA Z FACETEM KTÓRY JEJ SIĘ PODOBAŁ I OLABOGA JAK ONA TAK MOŻE PRZECIEŻ TO NIE PO BOŻEMU, ale jej rozmowy ze Zdzirem i wypowiedzi na jego temat brzmią w obliczu tego, co się wydarzyło komicznie. Plus jak w ogóle ona może przytulać Dominikę, pocieszać, a kilka godzin po za jej plecami odwalać takie szambo. Na miejscu Oliwki nie odważyłabym się jej spojrzeć w oczy po tym wszystkim. Ohydne zachowanie.
#hotelparadise
  • 9
@leemealitie: tak. Fałsz w tym jej pocieszaniu było widać już wyraźnie od tego odcinka z huśtawkami. W każdym razie ja to dopiero wtedy wyraźnie zobaczyłam. A jak dowiedziała się, że Kuba przegrał konkurencję i jakie są konsekwencje, to aż twarz musiała zakryć dłońmi, przed Dominiką, żeby ukryć prawdziwe emocje.Wcześniejszy stosunek i słowa do Kuby, to wynik urażonej dumy i zazdrości, co jeszcze gdzieś tam mogę zrozumieć. Ale zachowuje się fałszywie co