Wpis z mikrobloga

@chigcht: No to byś się zdziwił ilu kacapów dostało kulę w łeb za takie rzeczy, Były to sytuacje gdy szła pierwsza Linia, armia szturmowa, była tam dużo większa dyscyplina i na Ziemiach Polskich, uważanych za Słowiańskie, były wyroki śmierci za gwałty. Niestety po tych ,, doborowych ruskich jednostkach,, Szły mongolskie szumowiny i śmieć ludzki, o małej wartości bojowej, za to wielkiej wartości barbarzyńskiej. Sąd Amerykański może i skazał 100, za to
@chigcht: Według radzieckiej prokuratury wojskowej w 1945 ponad 4 tysiące sowieckich oficerów i podoficerów zostało skazanych za zbrodnie przeciw ludności cywilnej (nie widziałem danych o szeregowcach) niestety dane nic nie mówią ile z nich dotyczyło gwałtów. Było też kilka procesów pokazowych. Kiedyś miałem dane o wyrokach śmierci (nie cackali się) jak znajde to wrzuce.

Tak na szybko:

From the report of the head of the political department of the 8th Guards
@Nateusz1: Nie "Ruska onuco" tylko rosyjska onuco. Na wykopie już latają rosyjscy agenci, którzy oskarżają wszystkich od" ruskich onuc:, ale waidomo imperializm moskiewski nie umarł i oni wszystko z Rusią powiązują. A prawda jest taka, że Rosjanie nic nie mają wspólnego z Rusią. Moska to nie Ruś. Więc zacznijcie pisać po Polsku rosyjska onuca - rosyjskie pachołki. Wolna Ukraina.
@Ama-gi: Wiem i znam historię, tylko już mnie denerwuję wykopowe #!$%@?, całe zło tego świata to ruscy, i złego słowa nie można powiedzieć o innych. a Ruskie onuce i debile rzucający tym hasłem są żałośni