Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki, jeżeli ktoś z Was ma TV na androidTV i boli go tylko 100Mb karta sieciowa polecam tp link ue300. Dzięki temu urządzeniu nie występują problemy z buforowaniem filmów w 4k w najwyższej dostępnej jakości. Dodatkowym featurem jest to, że po ustawieniu w TV, żeby podawał cały czas prąd na USB TV nie wyłącza karty sieciowej przez co Chromecast jest cały czas widoczny w LAN. ()

#sony #androidtv
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seba19772: średni bitrate niby wystarczy, ale w niektórych momentach potrzeba więcej niż 100Mb. Chyba, że piszemy o Netflixowym 4k...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fipii: ja mam xh90 android 10 i jest ok. Musisz mieć włączone opcje dla programisty, sporobuj przełączyć opcje konfiguracja USB z ładowanie na rndis (ethernet przez USB)
  • Odpowiedz
@Mazuro: Tak. Po podłaczeniu do USB i wpięciu kabla LAN dioda świeci. Sam adapter na pewno działa bo sprawdzałem w laptopie. Gdzieś wyczytałem w necie ze te adaptery działaja od Androida 10 dopiero.
  • Odpowiedz
@Mazuro: Niestety nie. Dają on tylko poprawki bezpieczeństwa i jakieś drobne poprawki związane z wydajnością. U mnie jeszcze nie można tego pobrać, sprawdzę po aktualizacji z czystej ciekawości czy jest jakaś różnica. Sony obiecywało większą aktualizacje dla tego modelu razem z widokiem "google tv" ale minal od zapowiedzi a aktualizacji nie ma.
  • Odpowiedz