Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, moja #rozowepaski mieszka trochę daleko ode mnie. Przy dzisiejszych cenach paliwa i spalaniu w moim samochodzi 15litrow/100 , nie stać mnie, żeby do niej jeździć samochodem, mogę pozwolić sobie pojechać raz na jakiś czas. Mam blisko PKP i chciałem pojechać pociągiem bo jest dużo dużo taniej, ale problem w tym, że ona nie chce jeździć ze mną komunikacją miejską, chyba się wstydzi, po prostu woli samochodem. Mi tam komunikacja miejsca nie przeszkadza, wiadomo ze samochodem dużo wygodniej... Jakieś propozycje jak możemy poruszać się po mieście ? Uber/bolt ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625b21a7ed0d2e55b1eb17cb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 20
  • Odpowiedz
weź się za robotę, odbić ja to bedzie 5 minut jak nie masz hajsu nawet na paliwo. myslisz, ze marzy klepac biede z toba cale zycie?


@jony-terrt: A sama ile od siebie daje? Ile niby zarabia? Utrzymanie ma lezec tylko na barkach faceta?
Chlopie to nie American Dream z lat 60
  • Odpowiedz
@jony-terrt: W takim razie lekką ręką 60% facetow to nieudacznicy, bo nie zarabiają kokosow tylko z reguly ponizej sredniej krajowej - wszyscy pracownicy magazynow, marketow, policjanci, sektor budzetowy?
  • Odpowiedz
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania sam ostatnio często jeżdżę #pkpintercity ponad 700km kosztuje mnie około 93zl. Jeśli zamówię wcześniej to około 55zl. Same bramki na autostradzie kosztują mnie 90zl. Paliwo ponad 400zl. To wszystko kwoty w jedną stronę. Podróż samochodem samemu słabo się sprawdza w moim przypadku. Czas podróży pkp jest dłuższy o około 30min. Siedzę, śpię, przeglądamy wypok, gram. Drugiej połowie nawet na myśl nie przeszło żeby mnie za to krytykować. Nie
  • Odpowiedz