Wpis z mikrobloga

Polacy obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju kolejna odsłona.

https://puck.naszemiasto.pl/pucczaninowi-przeszkadzaly-ukrainskie-flagi-teraz-sprawe/ar/c1-8770959

Obywatel zdejmuje ukraińskie i zastępuje je polskimi.

Efekty: postawienie mu zarzutów znieważenia symbolu państwowego x #!$%@? D.

Picrel:

Ukrainiec mieszkający w Polsce znieważa godło Polski zastępując czerwone tło kolorami flagi ukraińskiej i złotą koronę kolorami kojarzonymi ze środowiskami LGBT.

Efekty: brak

#ukraina #polska #honk
marcinpodlas8 - Polacy obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju kolejna odsłona...

źródło: comment_1650090817YRek82KqMdJMvrUUmwlbF4.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • 1
@NaczelnyWoody

Karanie za znieważanie jakichkolwiek symboli państwowych jest tym samym czym są pomysły by karać za cenzopapy

Ty popierasz środowisko, które chce karać za samą fobię, a co dopiero symbole xD
  • Odpowiedz
  • 1
@200Amra

Olaboga polskiego orzeła obrażają!

In the meantime w Teksasie:

W Teksasie masz też liberalne prawo o dostępie do broni. Ciekawe czy też będziesz na to się powoływał xD
  • Odpowiedz
W Teksasie masz też liberalne prawo o dostępie do broni. Ciekawe czy też będziesz na to się powoływał xD


@Volki: Bardzo chętnie. Gej z bronią broniący swojej plantacji marihuany to mógłby by być piękny widok.
  • Odpowiedz
@niochland przecież używam waszej narracji geniuszu xDD

To się podpisałeś jak takiej prostej ironii nie wyłapałeś xDD przyznaj że myślenie zawsze nie było twoją mocną stroną hahahaha
  • Odpowiedz
@Szczuroskoczek_: No większy sens ma karanie za cenzo niż karanie za szkalowanie symboli państwowych xD
Cenzo co prawda obraża trupa, ale może obrażać krewnych papieża polaka, natomiast państwa nie da się obrazić bo to nie jest persona xDDD
  • Odpowiedz
@Szczuroskoczek_: tak samo zresztą jak nie da się znieważyć narodu polskiego ponieważ naród polski to nie jest umysł zbiorowy, to są gówno przepisy które powinny być zlikwidowane, podobnie sytuacja ma się ze znieważeniem prezydenta - przecież jak prezydent czuje się urażony to może wytoczyć proces cywilny a nie że coś takiego jest ścigane z urzędu xD
  • Odpowiedz
Ale nie porównuj narodu z ponad tysiącletnią historią tradycjami, godłem, flagą itd do jakiejś żułtej mordy


@Szczuroskoczek_: naród polski to nie jest umysł zbiorowy, dlatego nie da się go znieważyć, ktoś coś brzydko powie o polakach to połowa się oburzy a druga połowa będzie bić brawo xd

To są archaiczne gówno-przepisy które powinny zostać całkowicie zlikwidowane
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: pisaliśmy o symbolach bo mówileś ze to głupota karać za takie coś. Nie wiem ile masz lat, ale nie wydajesz się być chociaż trochę dojrzały jeżeli uważasz, że nie powinny być karane takie rzeczy. Oczywiście, róbmy beke ze wszystkiego heheszki xdddd ktoś wysmarował flagę gównem? Ale beka mati ja nie moge xddd
  • Odpowiedz
jeżeli uważasz, że nie powinny być karane takie rzeczy


@Szczuroskoczek_: Oczywiście że nie

Oczywiście, róbmy beke ze wszystkiego heheszki xdddd ktoś wysmarował flagę gównem? Ale beka mati ja nie moge xddd


@Szczuroskoczek_: To co już ktoś z tym będzie robił to już mnie to wali, te przepisy należy zlikwidować totalnie i tyle.

Ale przyznam, że inby byłyby srogie i ból dupy nieziemski wśród narodoskich kołków ciosanych tępym narzędziem xD
  • Odpowiedz