Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: mnie nadal skręca ze wstydu jak sobie przypomnę, że na jednej godzinie wychowawczej w liceum wstałam, powiedziałam że chcę zaprosić klasę na "wyjątkowe wydarzenie", po czym rozdałam wszystkim zaproszenia ( _)
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: wyobrażam sobie co musisz w związku z tym czuć xd no ja mam podobną historię ale w związku z kursem z angielskiego na który dodatkowo chodziłam w gimnazjum, gdzie na zajęciach gdy trzeba było napisać o tym, gdzie widzi się swoją przyszłość, to pisałam o raju XD
  • Odpowiedz
@DerMirker: i się spaliłam, dobrze że tak łatwo się nie czerwienię na twarzy bo byłby burak xD Ale ja się cykałam też siedzieć na hymnie więc to było ogromne wyzwanie (òóˇ)

@Sandrinia: nawet nie wspominaj o tego typu zadaniach, bo już w ogóle nie dojdę po siebie po tych wspomnieniach xD

Pracę maturalną miałam w temacie Biblii xD
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow:

mnie nadal skręca ze wstydu jak sobie przypomnę, że na jednej godzinie wychowawczej w liceum wstałam, powiedziałam że chcę zaprosić klasę na "wyjątkowe wydarzenie", po czym rozdałam wszystkim zaproszenia ( _)


@Sandrinia:

wyobrażam sobie co musisz w związku z tym czuć xd no ja mam podobną historię ale w związku z kursem z angielskiego na który dodatkowo chodziłam w gimnazjum, gdzie na zajęciach gdy trzeba było
Zgrywajactwardziela - @13czarnychkotow: 
 mnie nadal skręca ze wstydu jak sobie przyp...

źródło: comment_1650020984JIHGHMxo9T9oCgYf62G8uQ.gif

Pobierz
  • Odpowiedz