Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gwiezdny_surfer: miał #!$%@? się #!$%@?ć przy wszystkich i to jeszcze na transmisji na żywo ? No naprawdę genialny pomysł pogratulować tylko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gwiezdny_surfer: Co ma wspólnego Nitrozyniak, z Szymolem i Adrianem Polakiem, o czym Ty w ogóle piszesz? Ja podaję Ci argument, a Ty odpowiadasz mi kompletnie nie na temat o byciu czyimś fanem (tutaj wstaw nick dowolnej osoby). Nie podpiłeś się przypadkiem lekko na weekend? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gwiezdny_surfer: Nikogo nie bronię byczku, mi tylko chodziło o sam fakt, że osoba nietrenująca nie jest nic w stanie zrobić fizycznie takiemu Polakowi. Natomiast, jeśli chodzi Ci o to, że Szymool tak samo jak Nitro, wyzywają tylko zza monitora, a na żywo chodzą z podkulonym ogonem, to jest to prawda, tego przecież nie zaprzeczyłem. Szymool wyzywał mu na streamach Beatris, a na żywo nie powiedział do niego słowa.
  • Odpowiedz
@gwiezdny_surfer: Tylko to jest zupełnie inna sytuacja, bo ja nie wyzywam Ci matki, abyś miał powód do tego, aby mnie opluć. Ale Odpowiem Ci szczerze - Gdybyś opluł mnie na żywo, to sprowokowałbym Cię słownie tak, żebyś wybił mi zęby, po czym pojechałbym na komisariat. Nie jestem dla nikogo workiem treningowym.
  • Odpowiedz