Wpis z mikrobloga

Droga #neuropa zapraszamy was, ostatnich wolnorynkowców do ostatniej partii wolnorynkowej w Sejmie czyli do #konfederacji możemy wam zagwarantować że nigdy nie zostaną poparte takie socjaluchowe pomysły tak te za załączonym obrazku i Konfederacja nigdy nie zdradzi swoich wolnorynkowych postaw za kilka miejsc w Sejmie.

Wolnorynkowcy wszystkich partii łączmy się w #konfederacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie dla podwyżek podatków! Nie dla obostrzeń i inwigilacji! Nie dla wyzysku państwa!

#polityka #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpo
Pobierz qluch - Droga #neuropa zapraszamy was, ostatnich wolnorynkowców do ostatniej partii w...
źródło: comment_1649965846wwVl4GOvA2FyvRn4MwvBZu.jpg
  • 17
sanitaryzmu kowidowego to pogadamy


@Normie_Lurker: ja teraz czeka, aż poseł Braun w maseczce beędzie z wnioskiem formalnym o przymus zakładania maseczek wchodził. Przecież tam "mogom być kombiety w cionży!"

Okazuje się, że #konfederacja miała rację całkowita w sprawie pLandemii i cała ta maskarada z dnia na dzień została skończona a całe potulne społeczeństwo baranów maseczki zdjęło jak im suweren kazał.
@Normie_Lurker: tu chodzi o różnicę w podejściu do obywatela. W Szwecji tej zlewaczałej potrafili podejść do obywatela jak do człowieka. A w Polsce? Od "prawa" pisowskiego do lewa wszyscy za zamordyzmem i tylko jedyna Konfederacja opowiadała się za tym, żeby obywatela traktować jak człowieka nie jak bydło.

Widać, że ta konfederacja to zlewaczała strasznie skoro tylko ona jest na poziomie partii szwedzkich ¯\_(ツ)_/¯

Reszta Sejmu? Jakby ze wschodu śmierdzi onucą.
@qluch: powiedz mi tylko lepiej skąd Konfa chciała wytrzasnąć pieniądze na masowo testy dla lekarzy? Wgl co to za pomysł testowania? Słyszałem jak jeden z polityków mówił, że wtykanie patyczka do nosa to tortury ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skąd też Konfa chciała brać pieniądze na dodatko kowidowe. Kto za to zapłaci? Podatnik! A kto płaci podatki? Lekarze! Chcieli zabrać lekarzowi w podatkach 700 zł by dać potem
@Gurciak: oczywiście, przecież podatki to kradzież, i choćby jeden mniej obywatel został okradziony to przynosi to korzyści społeczeństwu, tak jak Panowie Korwin i Berkowicz mówili
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qluch: nie dzięki, lubię jak moje partie polityczne nie chcą wprowadzać katozamordyzmu, a w jej szeregach nie ma posłów, którzy szerzą rosyjską propagandę. Poza tym lubię Unię Europejską i chce w niej zostać.

Also, narodowcy to socjalisci, nie wolnorynkowcy, polecam tobie lepsze zapoznanie się z partią, którą popierasz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Okazuje się, że #konfederacja miała rację całkowita w sprawie pLandemii

@qluch: a nie przypadkiem, że wszystko co mówiła Konfederacja w sprawie pandemii było im podsuwane przez ruska propagandę? Nie sprawdziło się ani jedno przewidywanie szurow. Ani jedno.
@qluch: Głosowanie na PO to debilizm, przejrzałem ich program (jakiś neuropek mi polecał), ani słowa o aborcji na życzenie o której tak głośno ryczeli, ani słowa o rozdziale kościoła od państwa - a tak o to ryczą xD Ani też o związkach partnerskich.
Jedyna rigczowa chyba rzecz jaką tam znalazłem to przywrócenie prokuratora generalnego aby był poza rządem.