Wpis z mikrobloga

Wczoraj wróciłem po raz n-ty do #nomanssky
Nie grałem od 09.2021 xD Wchodzę do osady, spadło do B, za to naprodukowali po 999 geek nip i jeszcze czegoś to opyliłem za parę milionów. Idę do mojej farmy living glass i zbieram sobie powoli a tu piraci mi wichurę moją atakują. Potem kolejny raz, potem jakieś dziwne sentinele czy kij wie co :D No powiem Wam, że mi się podobało. Skończyłem na etapie jak wróciłem z tym małym sentinelem i dzisiaj będę kontynuował przygodę :D
Jaram się
#gry
ps. tym, którzy jeszcze nie grali to polecam, meeega zmieniła się od premiery (a ja właśnie gram, z przerwami od startu :P)
acidd - Wczoraj wróciłem po raz n-ty do #nomanssky
Nie grałem od 09.2021 xD Wchodzę ...

źródło: comment_1649917940gySR9RredIXNaYJtz23NX0.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@acidd a ta gierka żeby z kolegą pograć online to by sie sprawdziła fajnie? Jest co robić? Postrzelać polatać jakieś ciekawe przygody i cel gry? Czy tylko latanie od planety do planety i zbieranie surowców ciuj wie po co?
  • Odpowiedz
@SheikTango: idzie pograć on-line, do 4 osób. Są różne misje i zadania, nie ma nudy*
Z czystym sumieniem polecam.
*oczywiście rdzeń rozrywki jest taki sam: latanie, zbieranie surowców, kopanie, unikanie potworków albo sentinelów ALE potem budujesz już swoją bazę, ba! bazy - stawiasz na każdej ekstraktory, wydobywasz surowce, obok teleport i możesz robić mini fabryki. Możesz też wejść w posiadanie osady, tam też ją rozbudowujesz, masz podejmować decyzje. Jest też parę
  • Odpowiedz
@acidd dzięki :) a napiszesz mniej więcej na czym polegają misje? Zależałoby nam na jakiś okazjonalnych walkach kosmicznych jakiejś akcji albo robieniu czegoś innego niż ciągłe wydobywanie :p
  • Odpowiedz
@SheikTango: a to to to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w kosmosie okazjonalnie atakują Cię piraci, na planecie jak trafisz na taką z agresywnymi sentinelami to kurfa czasami wolę zrobić reload xD Jest system gwiazdkowy jak w GTA. Są różne rodzaje broni i jest czym strzelać!
A jeszcze wracając do bazy: masz różne pojazdy oraz nawet mecha :D
Battelfield to to nie jest, ale czasami jest gorąco
  • Odpowiedz
@acidd: nowe statki na zwiastunie wyglądały całkiem spoko. Werbowanie wingmanow tak samo. Na pewno znowu wrócę na parę dni, ale tym razem musi chwilę poczekac
  • Odpowiedz
@acidd: ja niedawno kupiłem i wkurzają mnie wiszące misje. Może kiedyś gra była biedna, ale mnie osobiście przytłacza ilością rzeczy do zrobienia.

Robię te zadania i z każdego robi się kilka kolejnych. Mam nadzieję, że się wątki pokończą i będę mógł sobie w spokoju zwiedzać planety.
  • Odpowiedz