Wpis z mikrobloga

  • 0
Oddawał ktoś procesor bezpośrednio na gwarancję do #amd?
Ciekawi mnie ile trwa proces i czy dostaliście tego samego proca, o podobnych osiągach czy hajs?

Zepsuł mi się 3700X i mam na szczęście ostatnie miesiące gwarancji, ale ciekawi mnie ile będę bez kompa.
  • 4
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Let_Me_2_Be mój był raczej wadliwy od samego początku, przez co błędnie winiłem 2 płyty główne, które poszły na zwrot. Trzecia płyta jakoś to ogarnęła i tak sobie działało przez ponad 2 lata z okazyjnymi BSODami w specyficznych sytuacjach. No, ale przedwczoraj sypnął BSODa i już się nie włączył. Komp sprawdzony w serwisie i na innym procku hula, a drugi komp z moim procem sypie bsody przy ekranie logowania do Windowsa. Mój
  • Odpowiedz
@Let_Me_2_Be: @Johny3: I jak tam gwara? też mi się zepsuł 3700x xD ale po roku, na początku gry crashowały a potem bsody powstawały, to co się o Ryzenach naczytałem to od razu winiłem procka a ludzie z neta mnie odwodzili, że to niemożliwe że ten cud techniki od AMD może się zepsuć, nawet w siebie zwątipłem i wysłałem najpierw płytę na gwarę która oczywiście była sprawna, po wysłaniu
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@UczesanyPedryl
Kupiłem 5600X, 3700X wysłałem na gwarancję i dostałem nówkę sztukę, którą sprzedałem niedawno. Ogólnie bez problemu ze strony AMD, więc nie mam im czego zarzucić.
  • Odpowiedz