Wpis z mikrobloga

Chyba rzeczywiście trzeba wykupić jakiś coaching, żeby móc wbijać LP albo #!$%@? zmienić rolę, bo to jest niepojęte, że 4 gry pod rząd wygrywam linie a te małpy nie chcą dać się wycarrować a z moimi umiejętnościami nawet nie potrafię ich ponieść, gdzie każda moja wyjebka to obrazek Defeat, bo tylko ja trzymam jeszcze jakoś tę grę ¯\(ツ)_/¯ Mam nadzieję, że coś zrobią z tym systemem, bo mnie już szlag trafia, że sram pod siebie a i tak przegrywam bo mój bot ma 4/25 do 25 minuty. Wygrywam 4 gry, przegrywam 6 z czego może te dwie jeszcze bym ugrał gdyby nie tilt czyli i tak wychodzi na 0. Nawet nie chodzi mi o climbowanie samo w sobie, tylko #!$%@? jak chcę chociaż mieć świadomość, że zrobiłem co mogłem i nic się nie dało więcej, żeby chociaż mieć sumienie czyste, bo dlaczego ja mam brać wszystko na siebie? Też nie potrafię skumać dlaczego wrzuca mnie do takich ludzi, którzy mają po 10 wyjebek na grę gdzie ja jeśli tyle razy się wywalam to zabieram kogoś ze sobą lub po prostu mam po 15 killi. Dlaczego muszę grać z takimi ludźmi? Nie wiem ¯\(ツ)_/¯

#leagueoflegends
MegaSmieszek - Chyba rzeczywiście trzeba wykupić jakiś coaching, żeby móc wbijać LP a...

źródło: comment_16498462525Rog9Wf6MFfZp9LHElWQ1K.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: to jest story of my gierka, po prostu dostosowałem się do tego i zmieniłem mentalność to gierka dla dzieci i nie każdą grę możesz wygrać a czasami twoim największym wrogiem jest teammate
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: ludzie grajacy na bocie sa uposledzeni. Nie dosc, ze w 10. minucie jest juz 0/10, to jeszcze jak im mowisz co maja robic, to Cie zaczynaja wyzywac, ze oni wiedza lepiej xd
  • Odpowiedz
@piekny-patus: Tacy ludzie zwykle hardstackują gdzieś w low masterku max i wyzywają się z innymi hardstackami podczas gry xD

Tak poważnie to nawet nie chodzi o to czy jakiś challenger w platynie robi 1 v 9 bo i tak wyląduje tam gdzie normalnie siedzi. Przydałby się jakiś ulepszony system po prostu. Sprawiedliwy. Co prawda nie wiem jakby to miało wyglądać, ale jakoś w innych grach to jakoś działa. Ludzie mówią, że
Mega_Smieszek - @piekny-patus: Tacy ludzie zwykle hardstackują gdzieś w low masterku ...

źródło: comment_1649850604XszNPlh1zje7Itf3VmzjUc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rambiiiiz: Ja nigdzie nie napisałem, że to nie moja wina. Pewnie i moja po części, ale nie mogę wszystkiego brać na siebie kiedy w 7 minucie wjeżdża mi z buta enemy bot na mida z pełnym itemem. A tak jest praktycznie co drugą grę na tym elo. Nie będę nigdy mechanicznym wyjadaczem, nie zawsze zrobię 10/0 jak oni co nie musi się wcale odbijać na całej grze czy na punktach. Oglądam
  • Odpowiedz