Wpis z mikrobloga

Znowu rola kobieca. Ale tak nie do końca.

CHŁOPCZYCA
Charyzma ★★★
Inteligencja ★★★
Humor ★★

Opis: Chłopczyce to charakterne osoby. Ciągle się coś koło nich dzieje, więc dzięki temu zajmują dużo czasu antenowego. Bywa, że pod przykrywką twardej kobiety kryje się wrażliwa dusza. Swoją bezpośredniością potrafią niejednokrotnie doprowadzić kogoś do skrajnych emocji. Z czasem jednak gubią się w swoich emocjach, a ilość wrogich im osób ciągle narasta. Z racji zmiennych humorów Chłopczyce są trudne do jednoznacznego sklasyfikowania.

Znaki szczególne: opowiada o swoich zainteresowaniach, często mówi że wychowywała się głównie z mężczyznami, raczej ciężko nawiązuje koleżeńskie relacje z innymi dziewczynami, tatuaże/piercing

Umiejętność specjalna: Usidłanie - potrafi podporządkować sobie drugą osobę

Przykładowi uczestnicy: Dominika (HP2), Marika (HP5), troszkę Wiktoria (HP4)

Lubicie Chłopczyce?

#hotelparadise
spinel - Znowu rola kobieca. Ale tak nie do końca.

CHŁOPCZYCA
Charyzma ★★★☆☆
Int...

źródło: comment_1649804663bjnIHmlbFEdtJpYf0EGqoQ.jpg

Pobierz
  • 16
via Android
  • 0
@alenajpierwkawa po chwili namysłu stwierdzam że częściowo masz rację, ale nie jest to czysta definicja Chłopczycy, takie 55% max. Tak jak zaznaczyłaś, definicje są typowo według moich przemyśleń i spostrzeżeń i mogę się mylić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rosalinea: zjem snickersa i mi przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale widzę że oddana z Ciebie fanka skoro tak się oburzyłaś o taki komentarz. Spoko, spadnę może do tego programu bo tam gwiazdorzenie się przyda a przy okazji dam rozrywkę ludziom którzy kochają sztuczne dramaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@beanda22: XDD
Zielonko moja kochana, każdy tu kiedyś zaczynał na zielono, ale mądry przynajmniej zapoznał się z zasadami
Masz coś do mnie grzecznie pytam?

Jak nie to miłych snów.
Jeśli jednak tak …. To #!$%@? się na słodko ¯\_(ツ)_/¯