Wpis z mikrobloga

ok, wystarczy mi.

podziękuję obstawianiu wyników.

Za to założyłem się z Blachą (taki gruby knur co wózkiem widłowym jeździ), że w w ciągu 20minut wypiję więcej piw od niego, zakład o karton gorzały i do tego cały zakład obstawia zakłady.

Ktoś zna jakieś sposoby na spowolnienie wchłaniania alkoholu poza amfetaminą? Bo jak tego gościa zajadę, to będę celebrytą w firmie :DDD
  • Odpowiedz
@hesuss:

Ktoś zna jakieś sposoby na spowolnienie wchłaniania alkoholu poza amfetaminą?


Bądź najedzony, najlepiej czymś
  • Odpowiedz
@Ned: to że tłuste to ja wiem, ale to może być za mało, bo gość zajmuje się piciem na drugi etat i waży ze 140 kilo. ktoś coś słyszał o zjadania surowych kurzych jaj przed piciem? bo takie słuchy mnie doszły, białko dobrze wiąże alkohol poprzez denaturację i nie wiem czy to urbam legend czy faktycznie sposob na przetrwanie.
  • Odpowiedz
@hesuss: Szczerze? Podstawa to PRZEGRYZAĆ podczas picia. Kawałek kiełbaski, jajeczko z majonezem, sałatka gyros, kotlecik. Tylko nie za dużo bo po przejedzeniu zbiera na wymioty ale zajadanie z głową i jesteś nie do #!$%@?.

#tylewygrac
  • Odpowiedz
@czokon: Ale on ma piwo pić, dodatkowo w 20 minut.

@hesuss: Doradzili Tobie jak widze po byku. Taa "najedz sie", ciekawe gdzie potem piwo zmieścisz? Zjedz coś kilka godzin prze piciem, najlepiej słonego. Przed samym zakładem jakiś ranigast albo coś podobnego na zgage, co by Cie rura nie paliła. Dzień, dwa wcześniej potrenuj z wodą, rozciągnij żołądek jeśli nie masz wprawy w piciu piwa na czas, bo sie
  • Odpowiedz
@Tyskie550ml: mam wprawę, jestem zawodowym alkoholikiem, mam #!$%@? mocną głowę, ale gość waży jakieś 40 kilogramów więcej ode mnie i pije codziennie. potrzebuje coś, co spowolni wchłanianie alkoholu, bo żołądek mam rozciągniety dostatecznie, nigdy nie rzygam, a zgagę miewam tylko jak nie piję. potrzebuję oszustwa, które wyrówna moje i jego szanse ;)

@berzy_juzek: #!$%@? się.
  • Odpowiedz