Wpis z mikrobloga

@mbasta: @mbasta: Miałbyś coś przeciwko temu, gdybym zrobił napisy do 111 odcinka stop cham? Umieściłbym je gdzieś w piątek, bo co za dużo to niezdrowo. W zasadzie już je przetłumaczyłem, ale wymagają jeszcze poprawek. Z tego co widzę, to sam nie masz wiele czasu, sądziłem, że nikt ich już nie robi, ale sprawdzając natknąłem się na Twój profil i są dodawane na bieżąco. Nie chcę się zwyczajnie wpychać przed kogoś, kto poświęcał swój czas aby je robić dla innych. Pozdro!
  • 7
Jeśli chcesz to tłumacz ile wlezie :) Tylko daj mi zawsze znać, żebyśmy nie tłumaczyli tego samego odcinka jednocześnie bo szkoda żeby się dublować :)
@mbasta: Wybacz, nie widziałem Twojego pytania ponieważ nie zaznaczyłeś opcji "odpowiedz" i nie poinformowało mnie. Faktycznie trochę się ociągałem, ponieważ napisy generalnie były już dawno gotowe. Już dzisiaj dodaję odc. 111 o czym Cie również poinformuję. Proponuję w takim układzie, żebyś zrobił odcinek 112, który wrzuciłbyś dajmy na to w niedzielę, a ja zajmę się jutro odcinkiem 113. I co tydzień można by dodawać. :) Tylko pamiętaj o kliknięciu w 'odpowiedź'