Wpis z mikrobloga

tl;dr swołocz w cełesie
z tego wszystkiego wbiłam na vikop... matko gram w te śmieszne pistolety.

Czech z druzyny zawołał slava ukraini, rusek ktory uparcie twierdził ze jest z odessy i jest ukrem, odpowiedział ze to nazistowskie przywitanie, zaczął spamić linkami o rzezi wołyńskiej - mieszał 3 jezyki, polski rosyjski i turecki (XD). Ja sie pytam czy on tak serio czy exdekuje, bo jak serio to sie prosze szybciutko odjaniepawlić od naszej tragedii i naszej historii, i nie uzywać jej jako usprawiedliwienia najazdu pana z kompleksem małego pipi i popełnianych zbrodni na cywilach przez hołotę rosyjską, bo to obrzydliwe.

Biorąc pod uwage tylko ostatnie 100 lat i chociazby katyń. A on szybko ogarnia ze jestem z Polski (nie wiem, tutaj od zusu dostałby którąś z grup inwalidzkich za spryt) i zaczyna spamic, no i jeszcze: "ALE KATYŃ TO BYŁ TYLKO NA ŻOŁNIERZACH" .. a ja mam po pierwsze w głowie takie, ja #!$%@? jak te onuce jebią.. no sprowokowało mnie troliszcze albo debil albo 2w1- i tłumacze jak krowie na rowie jak kiedyś działało przyznawanie stopni oficerskich, że to była też inteligencja kraju i ogólnie nabór do wojska, ze przez dlugi czas ruskie sie nie przyznawaly nawet.. mówie, onuco nie musisz mi rzucać wydarzeniami historycznymi, typie w moim kraju buduje się poparcie polityczne i dużą częśc tożsamości na wydarzeniach historycznych - płakach kiedy nas zdradzali i mordowali na przemian z momentami w których dumnie stawalismy z kolan albo łoiliśmy wrogom dupy, a wyłapywanie zakłamywania naszej historii to nasze drugie #!$%@? imie, a wołyń to sprawa pomiedzy nami i ukraińcami, a nie barbarzyńcami z rosji. A ten dalej spami o rzezi, rzuca liczbami, nazwiskiem BANDERA i drze morde ze nie znam wlasnej historii i ze mam isc doczytac xD i ze zachodnia propaganda mi sprała mózg i ze w ogole to mi yebie matke. A i ze jest cos takiego jak UPA - dzięki śmietniku made in ru, a teraz idź sprawdź po ile chodzi rubel bo tak sie szmacic za 100 rubli to sie nie opłaca, ha tfu ci w matrioszke.

Z dumą mecz #!$%@?, Valve #!$%@? pls, nie ma meczu zeby nie trafić na tego typu qrwe lub qrwy w grupie.

#csgo #rosja #valve #goszkierzalemocno
  • 7
@niesepomoc: Gram z ruskami dość często i nie mam takich sytuacji. Gram nawet z ruskami, ukrami, czechami w jednym teamie i jest bardzo wesoło. Dają nawet info po angielsku, którego nawet nie potrzebuje xD

Na 10 meczy z ruskami, to jeden będzie toksyczny. O dziwo w meczach nikt nic nie mówi o wojnie czy ogólnie o polityce - po prostu gramy i sobie smieszkujemy.
@Mr_3nKi_: Pewnie nie męczysz sie na mge i dmg? Tylko gdzieś wyżej.

Gośc mi zaczął spamić stronami do wikipedii, kłamał, że jest ukraińcem i otwarcie krzyczał, że slava ukraini jest nazistowskim okrzykiem i wystękiwał kocopoły, za które należałby się solidny strzał w pysk - internet czy nie internet, w obecnej sytuacji było to po prostu obrzydliwe.

Mój wpis to nie jest wysryw w stylu "zły bo ruski" - bo tak samo