Wpis z mikrobloga

Wiele rzeczy jestem w stanie zrozumieć, ale od czasu premiery Elden Ring nieustannie zaskakują mnie masowe defekacje pod newsami o kolejnym udanym speedrunie.
Wystarczy wejść w dowolny news na większym portalu i masa jest takich komentarzy xD
Zdążyłem się już zorientować, że część z tych debili, to ci sami ludzie, którzy przeliczają cenę gry na ilość spędzonych w niej godzin i z jakiegoś powodu uważają, że ci speedrunerzy kupują grę i ja przechodzą w pół godziny bez żadnej przyjemności. Nie są w stanie skleić tego, że wcześniej ci sami speedrunerzy musieli poświęcić setki godzin na poznanie gry.
#eldenring
kaczek93 - Wiele rzeczy jestem w stanie zrozumieć, ale od czasu premiery Elden Ring n...

źródło: comment_1649456497HmIqCt7RANBUkXjI4DEjge.jpg

Pobierz
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaczek93: To są ludzie, którzy powielają jedną opinię która im pasuje. Nie zastanawiają się nad takimi pierdołami jak nauka technik speedrunowania. Za dużo od nich wymagasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludzie są po prostu ograniczeni


@Melabolgia: dokładnie, czego nie zacznę robić w życiu dla przyjemności lub nauczenia się czegoś to zawszę się z tym spotykam. Gierki, asg, druk 3d, drony, fotografia itd. Na co, po co? Powinni zakazać. Jedyne co wolno to oglądnąć mecz i #!$%@? 3 browary ( )