Wpis z mikrobloga

Czy przy wymianie podzespołów w komputerze w menadżerze urządzeń zmieni się w zdarzeniach data konfiguracji i uruchomienia urządzenia? Mam pewne podejrzenie, że przy oddaniu laptopa do serwisu została podmieniona matryca. Ponieważ wszystkie pozostałe podzespoły mają datę i czas stawiania przeze mnie systemu a matryca ma datę i czas, w którym laptop był w serwisie. Może i bym się nawet nie domyślił, ale obraz jest odrobinę ciemniejszy niż zazwyczaj a przede wszystkim max rozdzielczość jaką mogę aktualnie ustawić to 1366x768 i za nic nie da się tego zmienić. Serwisant zwala na taśmę i wstępnie proponuje jej wymianę ale myślę, że niedługo zaproponuje wymianę matrycy na nową xD
#kiciochpyta #komputery #informatyka #asus
kraszew - Czy przy wymianie podzespołów w komputerze w menadżerze urządzeń zmieni się...

źródło: comment_1649366449FsQagZB3ICvKFSvhxDLmH2.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@s---k: wymieniana była klapa matrycy ponieważ ułamały się plastikowe elementy przy zawiasach. Więc nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo, że przy składaniu coś poszło nie tak i jest jak jest ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Hdrunked: Wcześniej 1920x1080. Sterowniki są, wszystko aktualne bo sprawdzałem i nawet celowo ściągnąłem jeszcze raz ręcznie intelowe żeby mieć pewność.
  • Odpowiedz
@s---k: rozwiązanie sprawy. Podjechałem pod serwis Pan już czekał, nie zdążyłem nawet nic powiedzieć i powiedział, że potrzebuje 15 minut i zaprasza do środka. Przy mnie odpakował nową matrycę, przeprosił i powiedział, że po prostu nie widział jak się zachować dlatego w środę zamówił nową i dopiero na dzisiaj mogliśmy się umówić.
Sprawa rozwiązana, niesmak pozostał bo mógł po prostu w środę powiedzieć co i jak to nie stracił bym
  • Odpowiedz