Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi sie znudzil horizon, a wlasciwie to juz irytuje?
Online to ramfest i meta tuny, durne checkpointy i tory z dupy. Gra powinna byc arkadowa a robi sie pod jakiegos gowno sima.
Zadania sezonowe sa nudne i meczace.
Mysle czy nie wrocic do FM7, bo chodz nie duzo lepsze to masz okreslone tory i jeszcze jako tako trzyma sie to w ryzach.
O GT7 nie mysle bo juz sie nagralem w poprzednie GT i nie chce mi sie grindowac do zasranej smierci znowu.
#forza #forzahorizon5 #forzamotorsport #zalesie
  • 16
@Automaniakpeel: Ogólnie na rynku gier wyścigowych jest coraz większa #!$%@?. Pasjonaci mają Dirt 2.0 i Asseto Corsa, ale zwykły random, który chce pograć w simcade nie ma zbyt dużego pola manewru. Chciałbym znudzenie Forzą 5 tłumaczyć wiekiem, że gry już nie dają tyle radości, ale jakoś 2-3 lata temu mogłem całe dnie spędzać w Forzie Horizon 4 więc to nie to. Piąta część jest dla mnie zbyt sterylna, zbyt pusta...mimo, że
@Kuusamo: To prawda, grałem kupę lat w FM i trochę w GT, potem też chwilkę spróbowałem simracingu, ale to wymaga za dużo czasu i poświęcenia. Teraz jest taka tendencja, że simracing prężnie się rozwija kosztem simcade.
@Automaniakpeel: Nie ma już za bardzo arcadowych fajnych gier. Kiedyś były NFS-y, PGR na Xboxa 360 jeszcze, Motorstorm na PS, Driveclub też był ciekawy. A dziś albo simracing albo stagnacja w simcade jak FM/FH i GT, gdzie kompletnie nic nowego sie nie pojawia, tylko kolejne odtwórcze części.
@Automaniakpeel: Forza Horizon 5 to gra polegająca na przerabianiu wszystkich możliwych samochodów na AWD. Ok, czwórka tez taka była ale mimo to nawet zwykła jazda sprawiała więcej radości, były pory roku i przede wszystkim wszystko działało jak należy, z czym w piątce pół roku po premierze dalej są problemy. Mapa poza długą autostradą i górą z dwiema serpentynami nie oferuje niczego ciekawego, czego brakowało w poprzedniczce.