Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dolanthesniffer: gdzie nie mam racji? Ja napisałam o purchlakach, ziemniakach? Pojedyncze osoby napisały, że już na siłę to może z którąś by się umówił, ale to raptem 5 osób na krzyż. Większość śmieje się z wyglądu, twarzy która jest brzydka. Nikt z was nie wie jak te dziewczyny wyglądają w całości, czy faktycznie są takie grube jak je wyśmiewacie. Macie tylko twarz, umalowana ale okazuje się, że nie da się
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: ty jesteś chyba jednocześnie głupia i ślepa. Przecież widać im np. ramiona, oczywiście ulane. Napiszę to jeszcze raz, żeby dotarło - baby są grube. Tłuszcz widać też na twarzy. Tłuszcz na twarzy zaokrągla oblicze. Przeliterować?
Akurat te chłopy nie chcą być z grubą babą. Jeśli baba nie jest w stanie zrzucić paru kilo wagi albo zreorganizować diety, to świadczy źle wyłącznie o niej.
Przejdź się kiedyś na miasto -
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: nooo, bo lepiej się zapuścić bo to i tak nic by nie dało? Nie dało by nic! #!$%@? ze zdrowiem, samopoczuciem, wyglądem, wiesz lepiej i koniec. Mirki które przez 30 lat nie trzymały za rękę mają wymagania na poziomie 'byleby nie była bardzo zołza i miała wszystkie kończyny', ale nie, lepiej narzekać i nie zrobić nic. Tylko was się tu nie będzie pocieszać i poklepywać. Reprezentujesz wrogą nam nację,
  • Odpowiedz