Wpis z mikrobloga

Hej Miski jak zwykle zwracam się do was w trwodze. Więc co następuje, w tym roku udało mi się dostać na słynny #asr #autostoprace oczywiście wybrałem przyjaciółkę jako parę. Oczywiście nie miała nic przeciwko( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przechodząc do sedna, jadę! I muszę się przygotować! Na swoim koncie mam parę spontanicznych akcji, więc "sponatnu" który w pakiecie będzie miał brak wygody nie będzie problematyczny. Jednak kwestia problematycznego powrotu "biedny student" a autokar 399zl zastępstwa ((bilet lotniczy w trakcie ogarniania) jaki bagaż wybrać żeby zmieścić się z plecakami?), wyznaczanie trasy, poszukiwanie taniego noclegu i inne takie takie są badane na bieżąco. I tutaj właśnie powstaje luka bo o ile sprawy techniczne można załatwić jako tako tak kwestie przygotowania do samej podróży wyznacza się dużą problematycznością. Nie wiem na ile mam się przygotować, brać zapasy. A może być względnie pustym i łudzić się łapaniem stopa za stopem. Obejrzałem wszystkie, filmiki. Jednak brakuje mi aktualnego źródła informacji haczącego o sytuację popandemiczna. Co mam brać? Jak się nastawić? Nie liczę na wygraną, ale na dojazd w max 48H. Dla zielonek w temacie a jadę do Włoch okręg Lazio, więc zakładam(że event wydarzy się w )każdy event jestem innym miejscu, może tym razem się powieki, miła niespodzianka) Rzym i jakąś tam miejscowość nadmorską której nazwy nie pamiętam. Bili uczestniczy, fani autostopu i zwykle świry które miały już w swojn życiu przygodze podróży na 1680km proszę pomóżcie. #asr #autostopnaluzie #autostop #wlochy