Wpis z mikrobloga

@Captcharen: ja mam to samo. Generalnie zainteresowałem się dość mocno fenomenem Lexy po HL i mam wrażenie, że jej mocną stroną jest to, że w porównaniu do Dubiela każdy wypada dobrze. Laska nie reprezentuje sobą nic. Nie wiem jak można nabić sobie tyle fejmu na potencjalnym związku, bo nadal jest to jej jedynie osiągnięcie. Dubiel jest internetowym błaznem, ale zbiera baty za nią, bo każdy zakłada, że to on odjebuje.
  • Odpowiedz
@hapadaxX: historia zna już takie przypadki, predzej czy pozniej internet ja zweryfikuje. Do wielu influ można się przyczepić - Wersow, Natsu czy tam inne ale one przynajmniej COS robią a Lexy nie robi nic. Po HL chciała rozkręcić ship z trenerem, poniekąd nadal to robi bo można wyłapać jak dodaje jakieś sugestie typu zdj z odliczaniem na story z męską ręką, czy zdj na story z tego samego miejsca co trener
  • Odpowiedz
@Captcharen: teraz widać komu ten ship był bardziej potrzebny. Dubielowi można wiele zarzucić, wszystkie jego dramy w których dostał po dupie były słuszne, ale w przypadku shipu z Lexy, kto się zagłębi mocniej to się może zdziwic kto tu bardziej go nakręcał. Lexy to niezła intrygantka i jest wiele ku temu świadczy. Zobaczymy za jakiś czas jaki znajdzie sposób na utrzymanie się w internecie.
  • Odpowiedz