Wpis z mikrobloga

Cześć.
Nigdy nie zbierałem kasy, nigdy nie prosiłem o pomoc - ale tym razem jest ona na prawdę potrzebna i wykracza poza moje wpływy/możliwości. Nie mam rozbudowanych social media i za bardzo nigdzie nie mam jak się dostać.

A więc. 2 tyg temu wyruszyłem na Ukrainę - jako były wojskowy w wiadome miejsce. Są ogromne braki, balistyka 3kl; dobra na pistolet, brak ochronników słuchu, okularów balistycznych itd.
Niedawno miałem covida, teraz na nowo trochę #!$%@? sobie pluca - w bazie tylko morfina. Najbliższe miasto puste. Lwow- blisko pl granicy, więc i tam się udałem. Kuruje płuca, w przyszlym tyg jak się uda wracam - chciałbym jednak ze sobą wziąć auto terenowe/dostawcze + zapasy do logistyki. W razie jak nie uzbieram to kolega zaproponował swoje - jedynie dospawac trochę hardoxu i wziąć przynajmniej zapasy.
Do 48h zrzutka powinna zweryfikować moje papiery - do tego czasu jeżeli ktoś potrzebuje to mogę je pokazać na PW.

https://zrzutka.pl/wc7r9v

Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory pomogli! Dziękuję wszystkim którzy pomagają! Nawet nie wiecie jak bardzo to jest ważne! Dziękujemy!
#ukraina #wojna #zrzutka #legion #rosja
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kosynierzy: a i jak będziesz miał zweryfikowaną zbiórkę, to zrób znalezisko z dobrym zdjęciem, to jest szansa, że się przebijesz. Jeszcze raz powodzenia