Wpis z mikrobloga

Ma ktoś doświadczenia z krakowskim Prestige GSM? Mają dość tanio ip13pro, zafoliowane nówki z lokalnej dystrybucji, wystawiają dowód zakupu, twierdzą że wolne od rat, komis w centrum miasta istniejący 10+ lat.

Zastanawiam się czy brać od nich za 4650 czy zamawiać z euroagd za 5200.
#krakow #iphone
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Megawonsz_dziewienc zastanawiam się skąd oni zbierają te telefony że są w stanie je sprzedawać po konkurencyjnej cenie, nie wiem czy one są że skup czy mają jakieś swoje dojście hurtowe?

@umtali na raty to dom budować a nie telefon
  • Odpowiedz
@a-l_d: normalnie, jakiś pozer bierze w raty ajfona o wartości ich 2,5 miesięcznej wypłaty. Dochodzą do wniosku, że nie są w stanie go spłacić albo potrzebują pieniędzy bo wpadli w spirale kredytów (xD) no i sprzedają do lombardu za 1/3 wartości.
  • Odpowiedz
@a-l_d: Znajomi brali i nie mieli problemów. Czesc tel maja z Czech. Cześć tel maja od handlowców telekomow którzy załatwiają kasę firmom dając im dużo telefonów w abonament a potem je sprzedając ( a firma spłaca abonament z rata co miesiąc) - bardzo znana forma@finansowania, bo łatwiej uzyskać 10 samsungow po 1.5k, niż kredyt w banku dla niektórych ;) jak chcesz miec pewność - poproś o fakturę VAT. Na 99%
  • Odpowiedz
@a-l_d: Ja tam kupiłem iphone 7 kilka lat temu, nigdy problemu nie było. Inny kolega w tamtym roku kupił samsunga s21 ultra i dziala bez zarzutów. Oczywiście to co mówi @MercedesBenizPolska: tez ma szanse bytu - bo w ten sposób mieli telefony swego czasu , nawet wiem od kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@umtali: bzdura, branie drobnych rzeczy na kredyt ma praktycznie zerowy wpływ na rating za to zawsze tworzy ryzyko negatywnego wpływu w razie potknięcia

@a-l_d: mówiąc szczerze przy takiej kwocie to bym zaczekał na jakąś małą promocje/kupon i brał z legitnego źródła
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: odpisali mi na olx w wiadomości

Nie mamy telefonów z wadami prawnymi ,są bez harmonogramu rat .Bez obaw jesteśmy uznaną firmą


No nic przejade się dzisiaj kupie zaryzykuje. W razie czego rękojmia i niech się regresują.

Został tylko paskudny dylemat czy nie dopłacić do promax ale waga trochę przeszkadza choć rozmiar wygodniejszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz