Wpis z mikrobloga

@TataBartusia: np metraż albo miejsce gdzie koparka ma stać czasami znajdują się tacy sadyści którzy chcą postawić np w sypialni albo w salonie dlatego lepiej zapytać. no i też jakim budżetem dysponuje nwm 3.5k czy 250k. Darmowy prąd to też temat rzeka, darmowy bez limitu czy 2 panele foto?
@Twoj-stary-w-wiadrze: 8x RX 6600 XT z zasilaczem BeQuiet Dark Pro 12 i pasywnym chłodzeniem procesora generuje 28dB. Na środku salonu nie słychać. Testowo postawiłem sobie taką koparkę w salonie. 28dB to szept. Na środku pomieszczenia osoba z zakrytymi oczami nie jest w stanie powiedzieć czy koparka pracuje czy nie (10-12 już poznaje). Dla porównania, kopiący laptop (a mam jakieś 15 sztuk) generuje dobre 76dB. Co ma budżet do rzeczy? Ważny jest
TataBartusia - @Twoj-stary-w-wiadrze: 8x RX 6600 XT z zasilaczem BeQuiet Dark Pro 12 ...

źródło: comment_1649018633QXbG9GTUphZkYLlb1XFD41.jpg

Pobierz
@TataBartusia: rozumiem że tobie może nie przeszkadzać ale ja jestem takim człowiekiem że lubię kompletną cisze i jak pracuje albo chce zasnąć to nie może nic pykać, stukać ani szumieć. oczywiście są ludzie którym to nie przeszkadza ale lepiej napisać o tym wcześniej niż szukać na gwałt innego miejsca na koparki. Co do generowanego chałasu być może jest to 28dB ale na zasilaczu atx który sprawdzi się jeżeli ktoś ma za