Wpis z mikrobloga

Dobra! Poczytałem trochę na necie, trochę na Mirko i napalilem się na tego oculusa. Mam kilka pytań przed zakupem

1) jak to jest z piratami? Wiem, że do tej pory nikt bana nie wyłapał, nie mam zamiaru kupować gier bo jestem biedakiem, ten cały #sidequest to jak działa? Są tam jakieś darmowe gry czy aplikacji używam do wygrywania gier z neta?
2) noszę okulary, da radę tak grać czy potrzebuje jakichs modyfikacji? Soczewki czy coś? Ja i różowa nosimy okulary i zastanawiam się czy będzie się tak wygodnie nam grało.
3) rozumiem, że na kompie w nic nie pogram (i5 jakaś starą, radeon HD 6700.) Czy po zmianie karty na GTX 660 miałbym szanse pograć w jakieś gry z pc?
4) nie nudzi się ta zabawka szybko? Na konsoli mało co gram, ale chciałabym sobie kupić jakiś gadżet na urodziny xD

#oculus #oculusquest2 #vr
  • 11
  • Odpowiedz
@porterhouse:
1. jest specjalna apka do piratów.
2. Przyda się taki dynks na soczewki bo się soczewki rysują od nich albo soczewki korygujące nakładane ale to kilkaset zlotych
3. Nie i nie, żadna nie podoła. Minimum to grania w niewymagające gry tak żeby to było choć trochę przyjemne to 1060/1070
4. Zależy czego oczekujesz. Ja ponad rok już mam i cały czas dobrze się bawię w beat saberka, onward czy
  • Odpowiedz
  • 0
@HaPPe: czyli komp odpada, no tak myślałem. Zostaje kwestia piracenia na okularach, robię to przez sidequeata czy jak? Ty kupujesz gry czy piracisz? Ja bym kupował, ale ceny w sklepie są zabójcze niestety. Zostaje jeszcze kwestia okularów. Wiem, że jest jakaś "nakładka" czy co to takiego co się wkłada do googli, ale czy to zda egzamin?
  • Odpowiedz
@porterhouse: FFAIO ściagasz i masz loadera do piratów gdzie nawet sobie możesz na bieżąco aktualizować, ja np. kupuje gry których nie da się piracić lub które mi się mocniej spodobały i dam zarobić xD.
  • Odpowiedz
@porterhouse: Też uważam że gry są drogie ale kupuję to co faktycznie gram i się bardzo podoba, wszystko kupione za refy. Beat saber, golf, in death, pistol whip czy mój faworyt re4.
  • Odpowiedz
@TP89: oksy od 2 dni u mnie, kod już mam wbity :D ogólnie to jestem nawet zadowolony z zakupu, niesamowite wrażenia (ʘʘ) a gry ogrywam za pomocą FFIAO XD wole piracić, nie stać mnie na dawanie kasy cukierkowi
  • Odpowiedz
@porterhouse: bo widzę że się znasz na rzeczy. Czy do do grania w piraty przez te całe ffaio trzeba aktywować gogle przez Facebooka i czy w ogóle jest on potrzebny do pirackiego funkcjonowania questa?? Czy potrzebny jest jakiś specjalny kabel USB do podpinania gogli do kompa, jest on w zestawie ? Thx, pzdr!
  • Odpowiedz