Wpis z mikrobloga

Dwa lata temu cały wykop grzmiał "załóż kaganiec, bo zabijesz babcię" i "róbcie co każą, to szybciej się to skończy". Po dwóch latach prof. Horban to szarlatan, a dr Niedziele mógłby w sumie wisieć. Teraz nowa mądrość etapu i wojna dobra ze złem. Ruskie onuce all around, a czerwono-czarne flagi są ok. Ciekawe kiedy narracja się zmieni...
#przegryw #wojna #bekazcovidian
ArthurFleck - Dwa lata temu cały wykop grzmiał "załóż kaganiec, bo zabijesz babcię" i...

źródło: comment_1648893312JsJTzRKrb5APv8t72UsXIN.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
bawi Cię kwestia Wołynia i pomniki bandery, szuchewycza


@ArthurFleck: bawi mnie sposób w jaki przedstawiana i manipulowana jest informacja o Wołyniu itd.
Jeśli nie jesteś ruskim trolem, tylko jakimś zapyziałym braunowcem, to jeszcze jest szansa, że zrozumiesz tę prosta zasadę.
Jeśli jestes ruskim trolem, to nie mamy o czym rozmawiać.
  • Odpowiedz
@ArthurFleck: Jeżeli pomimo zbrodni na cywilach i jawnego nawoływania że my będziemy następni, ty wciąż uważasz że tu jest jakaś kwestia wyboru, no to nie świadczy o tobie zbyt dobrze. Możesz od razu pakować manatki i wyjeżdżać, czy na zachód czy na wschód to twoja sprawa, natomiast zdaj sobie sprawę że zaczął się okres wielkiego nasilenia nastrojów antyrosyjskich w Polsce, antagonizmów i pewnie w jakiejś dłuższej perspektywie konfliktu.
Rażą cię zbrodnie
  • Odpowiedz
@sureshot: Polska jest kolonią USA i jeśli będzie siedzieć cicho, to militarnie nie ucierpi. Majdan na Ukrainie był naruszeniem kacapskiej strefy wpływów przez jankesów i stąd ta wojna.
  • Odpowiedz
@ArthurFleck: Siedzieć cicho to powinieneś raczej ty. Polska nie będzie siedzieć cicho, bo to nie leży w naszej naturze. Przed nami czas zawirowań i wszyscy ucierpimy, ważne żeby najbardziej ucierpiała swołocz.
  • Odpowiedz
@sureshot: Nie będę siedzieć cicho. Warto czasem poskromić tę naturę i chory romantyzm. Zrozumieć, że neutralna Ukraina pod ruskim protektoratem bez banderowskich tradycji jest w polskim interesie.
  • Odpowiedz
@ArthurFleck: Swołocz na zawsze poświęciła neutralnośc Ukrainy, zresztą czy ty piszesz do mnie z innej planety? Nadchodzi czas konfliktu i nie będzie w nim neutralnych. Biden powiedział przygotujcie się, a Rosja wchodzi w ten okres osłabiona militarnie i gospodarczo, na łasce Chin. Nie ciśnij mi tu o tradycjach banderowskich, bo w Buczy tradycje strzału w tył głowy pokazuje ktoś inny. My tu kart nie rozdajemy i musimy się przygotować na sztorm,
  • Odpowiedz