Wpis z mikrobloga

Jakie są najciekawsze sklepy rowerowe w Rzeszowie? Wiem, że NSB ma treka, BS ma marina. Szukam szos endurance albo graveli. Gdzie warto pojechać się przymierzyć?
#rzeszow #rower
  • 11
  • Odpowiedz
@Birui wm bikes - marin, haibike, cube, lapierre, ghost. Pojechałem tam po stery a kupiłem 2x emtb xD Grzesiek to pasjonat rowerowy i naprawdę umie dobrze doradzić.
  • Odpowiedz
@kinollos: nawe nie wiedziałem że taki sklep istnieje, to nie jest przekształcone Centrum Sportu czy jakoś tak prowadzone przez jakiegoś Janusza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Birui: Trek jest w Bikeshop, NSB ma Unibike i Authora. Wszystko zależy od marki jaką chcesz kupić. Ja bym odwiedził Bikeshop i Velopoint, może Rojax który ma mixa ale jest co mi wrzuć
  • Odpowiedz
@Birui: Na witolda jest nowy sklep rowerowy w mini galerii obok biedronki. Mają dziecięce woom, co jest dość niestandardowe w Rzeszowie. Nie wiem jak inne marki.
  • Odpowiedz
Larry'ego Zębatkę bardzo lubię, nie znam się na tyle żeby wiedzieć że na bank ma to o czym mówicie ale Orbee z dożywotnią gwarancja na rame mam od niego juz 6lat. I też na pewno jest pasjonatem. A poza tym nad sklepem kanapki mają przekozackie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Birui:

NSB (Fredry) - Unibike, Author, Merida
Lary Zębatka (Hetmańska) - Cannondale, Orbea
Velopoint (Witolda) - Kross, Orbea, Focus, NS Bikes, Rondo, Woom, Cervelo
Rojax (Lubelska) - Scott, Kross, Kellys, Unibike, Giant, Dartmoor, Cube
FilBike (Dąbrowskiego) - Specialized i zdaje się, że coś jeszcze
FilBike (po drugiej stronie) - Kross, Romet, Onilus
Axel Sport (Krakowska, Podwisłocze) - Kellys, Kross, Merida
BikeShop (Ofiar Katynia) - Trek, GT
G&G (Krzyżanowskiego/Geodetów) - Mavic

w
  • Odpowiedz