Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki chciałem kupić dla dziecka lokalizator, znalazłem w promce smartwatch garett kids xd, wszystko spoko GPS, slot na SIM, aparat. cena w promce 149.99 no ale.. za chwilę identyczny znalazłem pod marką calmean easy w cenie 79.99. czy to wszystko chińszczyzna tylko pod różna marką? może ma ktoś tego garetta albo calmeana i mógłby napisać czy wogole warto?

#smartwatch #garett #elektronika #pytanie
voorhees - Mirki chciałem kupić dla dziecka lokalizator, znalazłem w promce smartwatc...

źródło: comment_1648794283jjx6WiZSOye9t1BZwBcuaG.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@voorhees: mam dla córki Garett Kids Sun 4G. Jest to chiński szmelc, ale do rzeczy. Pierwszy kupiony od nowości się nie ładował - nawet pierwszy raz nie mogłem. Wysłany na reklamację został wymieniony na nowy. Teraz odpukać jest ok. Dobrze lokalizuje, karta SIM działa (trzeba domyślnie wyłączyć PIN na karcie). Włączony PIN cały czas nakazuje logowanie się do SIM i tak w kółko. Bateria trzyma 4 dni, ale na noc
  • Odpowiedz
@voorhees: Obawiam się, że większość tych tanich zegarków to badziew, poczytaj komentarze. Ja mojemu synowi kupiłem https://allegro.pl/oferta/smartwatch-dla-dzieci-ip68-gps-4g-videocall-pl-10764503797 i jestem zadowolony. Lokalizacja działa naprawdę fajnie, przez GPS lub Wi-Fi. Bateria spokojnie trzyma cały dzień (w porywach do dwóch). Aplikacja SeTracker też jest ok. Sprzedawca oferuje również możliwość wymiany zegarka za małą dopłatą w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Już raz wymieniałem po stłuczeniu szybki.
  • Odpowiedz
@voorhees: używamy ponad rok. Działa ok, po pół roku siadł ekran - gwarancja uznana i wszystko gra. Dla nas plusem jest to że nie zostawi tego. A jak dostanie prosty telefon to zawsze może się gdzieś zawieruszyć. Nam się sprawdza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boobass: jeśli chodzi o lokalizację to jak to wygląda? bo ludzie piszą czasem w komentarzach że lokalizuje z dokładnością +-2km eeh. ten 4G widzę że sporo droższy
  • Odpowiedz
@voorhees: Da się z Garetta zadzwonić i odwrotnie. Jakość jest dobra. Lokalizacja przy włączeniu wszystkich tam tych opcji lokalizacji (z głowy ci teraz nie powiem) jest bardzo dobra. Testujemy to na naszych ogródkach działkowych gdzie córka lata z dzieciakami po całym terenie. Do kilkudziesięciu metrów pokazuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cuzjestjakjest: jak uznamy że jest na tyle ogarnięta, że możemy wypuścić ją z domu bez tego. narazie na sporym osiedlu zamkniętym wychodziła na dwór jedynie pod opieką rodzica, teraz chcemy ją wypuścić samą i dzięki lokalizatorowi mieć chociaż trochę kontroli nad nią.
  • Odpowiedz
@voorhees: patrząc na to, że kilkukrotnie sprawdzałem dokładność jak była w szkole - grube mury itp, to myślę że bardzo dobrze. Jak jest w domu, to wręcz kilka metrów. Na ten moment nie ma komórki i dzwoni z tego zegarka.
  • Odpowiedz
@voorhees Udało Ci się coś kupic :)?
Mamy dokładnie taki sam przypadek - zamknięte osiedle, ale okna z drugiej strony i chcielibyśmy darmozjada samego (samą) puścić. Daj znać, czy i co kupiłeś i jak wrażenia!
  • Odpowiedz