Wpis z mikrobloga

Chyba najtrudniejszy do tej pory, głownie ze wzgledu na drugi wyscig po zboczach wulkanu na mokrej nawierzchni - przy tym doborze aut, Kacperki radzą sobie "wysmienicie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pyknąlem dopiero za czwartym razem, polecam Lolę na AWD, bardzo ułatwia ten sprint po wulkanie - jeszcze fota jak dobrze szlo mojemu teamowi - niestety tak było praktycznie za kazdym razem ¯\_(ツ)_/¯

#forzahorizon5
M.....S - Chyba najtrudniejszy do tej pory, głownie ze wzgledu na drugi wyscig po zbo...

źródło: comment_1648746584yls83iFGeUiV2UaW84Qojs.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@M4ci3jS: u mnie za pierwszym razem dzisiaj. Ja w shelby daytona, ziomek w starym fordzie gt i reszta teamu w lolach i porsche. Ale taki przeskok z suchej nawierzchni na mokrą robi swoje tez, nie kazdy sie szybko przystosowuje wiec zacząłem brać na miekko jak sie trafiaja jacys niedzielni kierowcy na trialu. Az mi sie przypomnial trial bodajże z grudnia hoonigan s1 na street racing - tam dopiero cyrki byly, nawet
  • Odpowiedz
@rozjuszony_przecinek: próbowałem, ale ciezko było momentami zatrzymac 3-4 komputery, a dystans kolegów z drużyny był na tyle duzy ze okazywalo sie to bez sensu - ale masz racje, ta taktyka sprawdzila sie kilka razy :)

@patologia_deluxe: pamietam tego triala, tam byl chyba taki wyscig w nocy, we mgle - dantejskie sceny sie tam działy, ale mimo wszystko akurat tamtego udało mi sie zaliczyc szybciej niz wczorajszego :)
  • Odpowiedz