Wpis z mikrobloga

@diarrhoea: Strasznie słaba jest. Są tylko 2 momenty warte uwagi, końcówka i ten moment gdy prawie się ginie bo tylu wrogów jest ale oczywiście helikoptery nadlatują :)
  • Odpowiedz
@diarrhoea: ja tam lubię wracać do początków serii każdej fajnej gry... nawet na święta chyba zaliczę Doom 1 , 2... zupełnie inne klimaty niż to dzisiejsze badziewie.. :)
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Wpadłem raz do kumpla z innym kumplem, bo on chciał przejść moha, posiedziałem ze 2-3 godziny i całego obejrzałem. Do dziś nic z tej gry nie pamiętam oprócz ciągłych strzelanin w górach oraz sztampowych scenek z helikopterami lub gdzie ktoś ginie. A i gra miała nawet fajny mechanizm padania po skoku i wślizgu, ale to tyle z rzeczy, które były dobre.
  • Odpowiedz
@MerytorycznieNiepoprawny: Generalnie AI przeciwników jak i kompanów leży, czasem miałem wrażenie, że lepiej zachowywali się towarzysze w pierwszy CODzie. Generalnie cała gra to idź do przodu, "stacja" z przeciwnikami zbiegającymi z każdej strony i tak w kółko.

Wślizgów, poza tym oskryptowanymi nie zauważyłem :P
  • Odpowiedz
@diarrhoea: ja bym chętnie się przekonał, czy ten MoH taki słaby, ale masakrycznie słabo chodził na moim laptoku, wywaliłem z dysku po 15 minutach, okresy całkowicie płynnej gry z nagłymi spowolnieniami które uniemożliwiały grę :< Czy to jakiś znany problem z tą grą? Może konfiguracja za słaba (i3 2310m, gt525m, 6GB ram), ale nawet na najniższych ustawieniach było to samo, a inne gry wydane w podobnym okresie, jak np. Crysis
  • Odpowiedz