Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kaczuszkaa brat sobie sprawił kij abu beast pro power pike i do tego revo beast 61, tego eela 40cm to ciągnie jak jakąś przynętę poniżej 15cm... Ja za to eksperymentalnie kij i multik z Ali, kingcast, kij opisany do 30g a przy 160g przynęty ląduje się przy wyrzucie dość średnio....
  • Odpowiedz
@Chochlik89: No ja dlatego nie bawię się już w jakieś eksperymenty, kupię sprzęt i będzie służył kilka lat. Chociaż ten dam Yagi jak na swoją cenę jest fajny, bo ja go na jakiejś promce wyrwałem za 140 zł chyba. Za to SG nie polecam, super sztywne, nic się nie ładują.
  • Odpowiedz
@Scutacarus: To jest medium patrząc po szpuli, to bez problemu ogarnie 80-90g. Poza tym, ja jakoś nie lowie cały czas takimi kotletami to jak popracuje łącznie 30 roboczo godzin w sezonie, to nic mu się nie stanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaczuszkaa do tej pory spinningowalem zwykłym kolowrotkiem, castingu muszę się nauczyć i przez to nie celowałem w najlepsze rozwiązanie, a w wystarczające i eksperymentalne. Jak nie uda mi się nauczyć rzucać bez bród to wrócę do sprawdzonego klasycznego zestawu do 100g. Od zawsze podobały mi się okraglaki w castingu, przez to najpierw tani chińczyk rover 40, a jak się uda opanować to w połowie sezonu może abu svatzonker czy inny ambasador
  • Odpowiedz
@Kaczuszkaa wedki z pracowni to mój ulubiony tekst. Zawsze se go wspominam jak widzę na giełdach takie co były dwa razy nad wodą( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nic coś tak se ubiorę do 6-7 stów. Sandaczowka się sprzeda i bedzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Scutacarus po kilku rzutach na porcie tym śmiesznym zestawem wiem że nie mogę przesadzać z siłą, małymi kroczkami dalej. Ten okraglaki rover ma tylko docisk szpuli i dociskowy hamulec na ośkę szpuli, więc jak nim nauczę się rzucac na spokojnie to innymi dam radę :) specjalnie dobrałem sobie plecionke 4splotową 40lbs żeby się nie wkurzać przy rozplatywaniu
  • Odpowiedz