Wpis z mikrobloga

@karska2: Nie ma już tego live-a z tą rozmową, więc już nie pamiętam jak dokładnie przebiegała rozmowa z Klaudią-Jayem oraz Klaudią na temat Karoliny, ale z tego co pamiętam to Klaudia powiedziała, że nie dziwi się, że osoby nie ufają już Karolinie. To na pewno powiedziała a czy mówiła jeszcze od sobie, że nie ufa Karolinie to już tego niemożna sprawdzić. Jay był przy tej rozmowie na czerwonej ławce, więc powinien
  • Odpowiedz
@Aldib: w odcinku też nie słowa, że Klaudia nie ufa już Karolinie. Klaudia mówiła, że coraz więcej osób ma prawo nie ufać Karolinie i mieć mieszane odczucia co do niej. Nie było słowa o tym, że Klaudia jej nie ufa. Chyba był to wymysł Elizy, że nakręcic aferę.
  • Odpowiedz
@Aldib: na tej ławeczce padły takie slowa w stylu "ja też już nie wiem czy mam ufać Karolinie" ze strony Klaudii, ale problem polega na tym że laska tak mało wnosi do programu że nikt się nie spodziewał że taka wyjdzie z tego gównoburza.
Eliza mogła to wykorzystać aby jej dowalić za wybór jakiego dokonała i to zrobiła.
  • Odpowiedz
@agulana: ja bym powiedział że powinna się cieszyć, że produkcja przewidziała że Klaudia i Kuba nie będą w stanie obiektywnie wybrać dwójki, która powinna zostać wybrana. Takim wyborem i zachowaniem Klaudia pokazała tylko że nie dość że nic nie wnosi do programu to jeszcze jest wyjątkowo głupia :)
  • Odpowiedz
@kipman1: Klaudia głupia,Klaudia nic nie wnosi,Marika #!$%@?,Marika fałszywa...I w drugą stronę-ja tam lubię Elizę i Jaya,Eliza dobrze to powiedziała,podoba mi się Eliza,bo...W tamtym sezonie było-"Ja tam lubię Vanessę i Matiego"...Kipman twierdzi-Klaudia-głupia,Marika fałszywa(#!$%@?),Elizę trzeba lubić, bo on ja lubi.Reklamy tabletek na ból dupy zacznij kręcić,jak powtórzysz 3 razy szybko ból głowy-etopiryna,to wszyscy będą to kojarzyć...Jak to się nazywa?Przekaz podprogowy,ukryta sugestia,czy jakoś tak?...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bubba222: przecież nie musisz czytać moich komentarzy - nikt ci nie karze - masz też możliwość blokowania użytkowników. Może w swoim życiu masz bardzo dużo czasu na komentowanie 24h programu telewizyjnego i komentowanie komentujących - .ponad 3300 akcji w kilka miesięcy - tylko pogratulować bycia pod parasolem rodziców aby non stop siedzieć na tagu.
Takie mam zdanie na temat uczestników - jak nie masz argumentów do dyskusji to obrażasz innych lub
  • Odpowiedz
@kipman1: tego typu rozmowę to chyba w tamtym sezonie odbyliśmy...Nie błysnąłeś...Teraz też w tym wpisie tego próbujesz.Tyle,że ja tu jestem dla przyjemności.a ty w pracy...I to ty zluzuj majty,bo ci przypomnę,jak mnie nazywałeś.Już ci pisałem,jak przewidywalny dla mnie jesteś...No niestety,te wszystkie sztuczki i techniki,jakie stosujesz,to ja znam...( ͡° ͜ʖ ͡°)Ok,dostrzegam,pewnych rzeczy już nie robisz,jak w tamtym sezonie...A dzięki tobie dobrą wódkę wygrałem,bo wskazałem,komu będziesz PR robił w
  • Odpowiedz
@kipman1: Ty byś tam był ,to byś też obiektywnie nie wybrał i myśle że każdy z nas by tak zrobił ,nie patrzyłbyś czy ktoś się odnajduje w hotelu czy nie ,tylko czy kogoś nie lubisz lub mały masz z nim kontakt
  • Odpowiedz
@agulana: Być może masz rację i także bym wybrał kogoś kogo nie lubię lub mam z nim mały kontakt - mimo wszystko uważam że Klaudia zachowała się głupio bo te płacze i robienie dram same w sobie podkręcają wydźwięk takiej decyzji. Takim zachowaniem tylko podkreśla nieobiektywny wybór.Uważam że mogła rozegrać to zdecydowanie lepiej.
  • Odpowiedz