Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest tu jakaś osoba biorąca leki na depresje, nerwice? Chyba nazywają sie ssri, albo inaczej? Jakie skutki zauważyliście na plus lub minus po rozpoczęciu leczenia nimi? Warto ogólnie czy nie? Podobno niektórzy mówią, że powodują między innymi tycie, łysienie, duży spadek libido i ogólnie wypranie z emocji. Niepokojące są troche te skutki uboczne, bo jestem młodą osobą. Może lepiej psycholog tu pomoże? Przynajmniej bez skutków ubocznych. Jakie macie zdanie na ten temat?


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62441ee2221d32e736db3b41
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: na plus - pełna obojętność emocjonalna, zero stresu i wyciszenie. Na początku duża senność i spać można całymi dniami, ale to bdb bo mózg się regeneruje i potem to się stabilizuje. Trochę czuć przypływ siły i lekko podwyższony nastrój po jakiś 2tyg stosowania, który w miarę szybko przemija.
Zależy od objawów i rodzaju ssri, jedne nasilają napęd, czyli masz dużo siły i masz chęć na np sprzątanie w nocy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdy inaczej reaguje na lekarstwa. Mam dwie najbliższe osoby, które biorą leki na nerwice/zaburzenia osobowości. Mój chłopak czuje się naprawdę dobrze i pozwala mu to znacznie lepiej funkcjonować, ale z przyjacielem jest trochę inaczej. Zmieniał lekarstwa co jakiś czas, bo mu średnio pomagały i wydaje mi się, że dalej ma z nimi problem. Warto wspomnieć, że lekarstwa mają różne skutki np. niski popęd seksualny, ogólne przygaszenie i tak dalej.
  • Odpowiedz