Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#mecz #kanalsportowy #reprezentacja
Dobre pytanie tej dziewczyny nt. Krychowiaka
I bym odniósł to do całej kadry
Czy w naszym kraju nie da się zebrać 22 graczy, którzy byliby w stanie zagrać i przede wszystkim zwyciężyć jutro ze Szwedami
Dlaczego nasza kadra to młyn podstarzałych grajków którzy się nie sprawdzili i najczęściej zdychają kondycyjnie
Djodak - #mecz #kanalsportowy #reprezentacja 
Dobre pytanie tej dziewczyny nt. Krycho...

źródło: comment_1648481563psKAECjsdV6IBToOmKioY8.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Djodak: Wymień chociaż jednego polskiego piłkarza, który jest lepszy od Krychowiaka na tej pozycji. I wcale nie jestem jakimś wielkim fanem Grzegorza.

Ta kadra jest niestety obrazem tego, że jesteśmy po prostu europejskim średniakiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fawek: niestety nie wymienię bo nie interesuje się polska piłka. Jestem typowym niedzielnym fanem co klnie na jakość gry kadry. Ale czy nie możnaby któregoś z młodej kadry wprowadzić i sprawdzić w akcji( mecz ze Szkocja był dobra okazją)
  • Odpowiedz
@Fawek: można próbować z Bielikiem czy nawet Moderem, a jeśli i to nie wychodzi 1:1, to pokombinować ze składem tak, by nie być skazanym na typa, który raz gra ok, a raz totalną padakę.
  • Odpowiedz
@Djodak: Moder jest dużo lepszy na tej pozycji, ma od Krychowiaka gorszy odbiór, ale nadrabia dynamiką, techniką i inteligencją boiskową. Bielik to młodsza wersja Krychowiaka z lepszym rozegraniem piłki.
  • Odpowiedz
@bezbekpol Oczywiście też nie jestem fanem Krychowiaka, ale odnośnie podmianki Moder <-> Krychowiak to zawsze mam w pamięci gol Kane'a w ostatnim meczu z Anglią, gdzie Krychowiak wcześniej zszedł i przy tej akcji w szczególności Moder (nie tylko on, ale głównie) nie podumał i zostawił mnóstwo miejsca Kane'owi. Generalnie imo na tę pozycje bardziej pasuje Bielik, ale też kwestia, kto inny do trójki obrońców (bo na to wygląda, że decyzja już zapadła,
  • Odpowiedz
@Djodak:
Dlaczego Krychowiaka szanuja wszędzie gdzie grał, tylko nie w Polsce?
Ja go szanuje nie tylko za to, że nie jeździ Audi w spodniach nad kostke przebrany za polskiego piłkarza jak typowy polski kopacz i nie tylko za to jak bezkompromispowo rozwiązał sprawę swojej gry w rosji, ale tez za serce do gry.
Dziękuję, to ja nie zajmuje już lini.
  • Odpowiedz
Czy w naszym kraju nie da się zebrać 22 graczy, którzy byliby w stanie zagrać i przede wszystkim zwyciężyć jutro ze Szwedami


@Djodak: zajebiste pytanie xD

Dlaczego nasza kadra to młyn podstarzałych grajków którzy się nie sprawdzili i najczęściej zdychają kondycyjnie


@Djodak: i o kim niby mowisz? kto jest podstarzaly i sie nie sprawdzil?

ugulem wspanialy januszowy post
  • Odpowiedz
Krychowiak to zawsze mam w pamięci gol Kane'a w ostatnim meczu z Anglią, gdzie Krychowiak wcześniej zszedł i przy tej akcji w szczególności Moder (nie tylko on, ale głównie) nie podumał i zostawił mnóstwo miejsca Kane'owi.


@pan_jacek03: jasne, zgadzam się, natomiast Krychowiak sam wielokrotnie nie podumał (nie wiem, choćby kartka w meczu ze Słowacją), bo inaczej temat jego gry w reprezentacji nie wracałby jak bumerang.

Bielik też nie jest jeszcze w
  • Odpowiedz
jasne, zgadzam się, natomiast Krychowiak sam wielokrotnie nie podumał (nie wiem, choćby kartka w meczu ze Słowacją), bo inaczej temat jego gry w reprezentacji nie wracałby jak bumerang..


@bezbekpol: Generalnie zgoda, znaczy jakby Bielik był w takim gazie jak przed drugim zerwaniem więzadeł to dla mnie nie ma wątpliwości, kto miałby być tą naszą "6", tak to mam sam trochę wątów, bo jednak Krychowiak wydaje mi się stabilniejszy, jeśli chodzi o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@flumpy_bread: @NaturalBornLeader: co z tego że kryche szanują za granicą. Też widziałem że był dobrym graczem w Rosji, ale w reprze popełniał idiotyczne błędy którycg nie zlicze.
Co do podstarzałych grajków mam na myśli trzydziestolatków typu Glik, Grosicki, wspmniay Krycha, oni już dawno powinni mieć zmienników z U20. Gdzie Glik jeszcze się trzyma, to taki ukochany przez wykop Grosicki nadaje się tylko do szybkiego kontrataku a nie gry z pomyslunkiem.
  • Odpowiedz
taki ukochany przez wykop Grosicki


@Djodak: najglupsza rzecz jaka tu przeczytalem xD

Jemu za wiele nie zarzuce bo od jest strzelania bramek a nie cofania się do środka boiska i rozgrywania akcji.


@Djodak: co to za bzdura, wszedzie 9 schodzi do rozegrania i nie wiem dlaczego mialby stac w polu karnym odciety od podan, idiotyczne

Innych nie wymienię z nazwiska bo nie pamiętam


@Djodak: poki co nie wymieniles nikogo
  • Odpowiedz
@Djodak:
Panowie, mam wrażenie, że od 30 lat, czyli odkąd interesuje sie piłką jesteśmy w punkcie wyjąscia, czyli w dupie i słucham tego samego pierdzenia przed każdym ważnym meczem, a jak braknie takiego podstarzałego, niezwrotnego, powolnego Glika, to obrona rozłazi sie jak koszulka z 4F po praniu.
Może mamy za duże wymagania, a stan posiadania żaden?
Przez 100 lat nie można wyszkolić lewego obrońcy grającego lewą nogą na poziom minimum "średni",
  • Odpowiedz