Wpis z mikrobloga

Próbuje odzyskać różowej konto na FB. Po wysłaniu skanu dowodu udało mi się ustawić nowy adres email i hasło jednak przy próbie logowania wyskakuje żeby wpisać kod z generatora kodów. Żaden SMS czy mail z takim kodem nie przychodzi a bez tego nie idzie się zalogować na żadnym urządzeniu. Ktoś się w to bawił i może mi pomóc? #facebook i może #programowanie dla zasięgu.
  • 10
@teraz_z_kontem: zapewne jest ale ona tego nie włączała. Czyli musiał to zrobić ktoś kto przejął konto. Tylko jak to teraz obejść. Udało się zmienić maila, hasło a tutaj dupa. Jak klikam że nie mogę wygenerować kodu to wraca mnie do wysłania skanu dowodu i tak w kółko.
@Polewik: za którymś razem w mejlu potwierdzającym zmianę hasła kliknąłem że to nie ja je zmieniłem (mimo że ja zmieniałem :) ) i przekierowalo mnie do strony z zabezpieczeniem konta. Tam znów musiałem ustawić nowy mejl i hasło ale po tym od razu mnie zalogowało i mogłem wyłączyć ta dwuetapowa weryfikację i zalogować się na pozostałych urządzeniach.

Co ciekawe na drugi dzień różowej Facebook zawisil konto bo mają podejrzenie że ktoś
@pawel8511 to może gdyby ktoś tu trafił po potencjalne rozwiązanie problemu. Mi o dziwo pomógł support - odpisali po 2 dniach, że teraz powinno być wszystko w porządku. No i jest, SMS przyszedł. Do tego zalecenie, by ustawić zaufane urządzenia, które nie wymagają uwierzytelniania dwuskładnikowego przy logowaniu.
@Polewik Jak Ci się udało napisać do supportu?
Różowej ktoś zmienił hasło o 04:30, odpiął numer telefonu, podpiął swojego maila (jednocześnie widać dwa maile gmail różowej i hotmail obcego).
Próba weryfikacji dokumentu tożsamości została odrzucona z nieznanej przyczyny, kody na maila przestały przychodzić na Jej Gmail'a... Poszukuję właśnie możliwego rozwiązania ale ani FAQ Facebook'a nie pomaga ani facebook.com/hacked bo drugi raz nie pozwala wrzucić dokumentu do weryfikacji mimo że ma urządzenie zaufane
@pawel8511: Jak sprawa dalej się potoczyła? Obecnie jestem na etapie weryfikacji dwuetapowej, ale SMS nie przychodzi i jest napisane, żeby „spróbować później”, tak jakby za dużo zapytań było skierowanych i dlatego. Co robić? Konto istnieje, ale jest zablokowane, niewidoczne przez innych.